Szukaj

Dane techniczne Ford seria F II 3.9 130KM 96kW 1954-1955

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
5262 mm
Szerokość
1981 mm
Wysokość
1879 mm
Rozstaw osi
2997 mm
Rozstaw kół - przód
1539 mm
Rozstaw kół - tył
1524 mm
Zwis przedni
965 mm
Zwis tylny
1300 mm
Prześwit
195 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1954 do 1955 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
130 KM (96 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford seria F II
Porównaj parametry
Ford seria F II 3.9 130KM 96kW (1954-1955)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Zobacz porównania z:
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford seria F II
Aktualnie przeglądasz Ford seria F II