Szukaj

Dane techniczne Ford Thunderbird II 7.0 400KM 294kW 1958-1960

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Średnica zawracania
11.9 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
5217 mm
Szerokość
1956 mm
Wysokość
1349 mm
Rozstaw osi
2870 mm
Rozstaw kół - przód
1448 mm
Rozstaw kół - tył
1448 mm
Prześwit
147 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 1958 do 1960 roku
Typ silnika
benzynowy
Moc silnika
400 KM (294 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Ford Thunderbird II
Porównaj parametry
Ford Thunderbird II 7.0 400KM 294kW (1958-1960)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Ford Thunderbird II
Aktualnie przeglądasz Ford Thunderbird II