Szukaj

Dane techniczne Honda Integra IV – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
4385 mm
Szerokość
1725 mm
Wysokość
1400 mm
Rozstaw osi
2570 mm
Rozstaw kół - przód
1485 mm
Rozstaw kół - tył
1485 mm
Prześwit
150 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
965 mm
Długość siedziska przedniego
500 mm
Odległość pomiędzy siedzeniami przednimi i tylnymi
295 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
890 mm
Długość siedziska tylnego
465 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1770 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1430 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
504 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Honda Integra IV

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Honda Integra IV
Porównaj parametry
Honda Integra IV
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Honda Integra IV