Szukaj

Dane techniczne Hyundai Grandeur II – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Średnica zawracania
11.4 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4980 mm
Szerokość
1810 mm
Wysokość
1435 mm
Rozstaw osi
2745 mm
Rozstaw kół - przód
1540 mm
Rozstaw kół - tył
1550 mm
Prześwit
160 mm

Wymiary wewnętrzne

Całkowita długość wnętrza kabiny
1950 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1490 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1160 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
460 l

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Hyundai Grandeur II
Porównaj parametry
Hyundai Grandeur II
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Hyundai Grandeur II
Aktualnie przeglądasz Hyundai Grandeur II