Szukaj

Dane techniczne Lexus IS I Sedan – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5
Średnica zawracania
10,2 m
Promień skrętu
5,1 m

Wymiary zewnętrzne

Długość
4400 mm
Szerokość
1725 mm
Wysokość
1420 mm
Rozstaw osi
2670 mm
Rozstaw kół - przód
1495 mm
Rozstaw kół - tył
1485 mm
Zwis przedni
750 mm
Zwis tylny
980 mm
Prześwit
135 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
400 l

Własności terenowe

Kąt natarcia
18,0 °
Kąt zejścia
16,0 °
Szkic techniczny
Szkic techniczny Lexus IS I Sedan

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Lexus IS I Sedan
Porównaj parametry
Lexus IS I Sedan
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Lexus IS I Sedan
Lexus IS I Sedan