Szukaj

Dane techniczne Lincoln Continental IV – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2

Wymiary zewnętrzne

Długość
5918 mm
Szerokość
2022 mm
Wysokość
1402 mm
Rozstaw osi
3231 mm
Rozstaw kół - przód
1633 mm
Rozstaw kół - tył
1633 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
965 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
968 mm
Szerokość nad podłokietnikami z przodu
1554 mm
Szerokość nad podłokietnikami z tyłu
1521 mm
Szerokość na wysokości podłokietników z przodu
1422 mm
Szerokość na wysokości podłokietników z tyłu
1532 mm

Wymiary bagażnika

Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone)
600 l
Szkic techniczny
Szkic techniczny Lincoln Continental IV

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Lincoln Continental IV
Porównaj parametry
Lincoln Continental IV
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Lincoln Continental IV
Lincoln Continental IV