Szukaj

Dane techniczne Mercedes Sprinter I – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
5
Liczba miejsc
9

Wymiary zewnętrzne

Długość
5585 mm
Szerokość
1933 mm
Wysokość
2435 mm
Rozstaw osi
3550 mm
Rozstaw kół - przód
1638 mm
Rozstaw kół - tył
1630 mm
Zwis przedni
882 mm
Zwis tylny
1005 mm
Prześwit
189 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1270 mm
Wysokość progu załadowczego
565 mm

Własności terenowe

Kąt natarcia
23,0 °
Kąt zejścia
16,0 °

Własności transportowe

Drzwi tylne - szerokość
1560 mm
Drzwi tylne - wysokość
1540 mm
Drzwi boczne - szerokość
1045 mm
Drzwi boczne - wysokość
1520 mm
Przedział ładunkowy - szerokość
1736 mm
Przedział ładunkowy - wysokość
1633 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Mercedes Sprinter I

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Mercedes Sprinter I
Porównaj parametry
Mercedes Sprinter I
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Mercedes Sprinter I