Szukaj

Dane techniczne Mitsubishi Cordia – wybierz silnik

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4275 mm
Szerokość
1660 mm
Wysokość
1320 mm
Rozstaw osi
2445 mm
Rozstaw kół - przód
1410 mm
Rozstaw kół - tył
1375 mm
Zwis przedni
935 mm
Zwis tylny
895 mm
Prześwit
155 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
890 mm
Długość siedziska przedniego
485 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
860 mm
Długość siedziska tylnego
455 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1705 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1370 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1095 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Mitsubishi Cordia

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Mitsubishi Cordia
Porównaj parametry
Mitsubishi Cordia
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Mitsubishi Cordia