Szukaj

Dane techniczne Nissan Bluebird V – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4470 mm
Szerokość
1685 mm
Wysokość
1445 mm
Rozstaw osi
2535 mm
Rozstaw kół - przód
1480 mm
Rozstaw kół - tył
1460 mm
Zwis przedni
860 mm
Zwis tylny
945 mm
Prześwit
145 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość od siedziska przedniego do dachu
980 mm
Długość siedziska przedniego
480 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
925 mm
Odległość od podłogi do siedziska tylnego
450 mm
Całkowita długość wnętrza kabiny
1865 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1400 mm
Całkowita wysokość wnętrza kabiny
1200 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Nissan Bluebird V

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Nissan Bluebird V
Porównaj parametry
Nissan Bluebird V
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Nissan Bluebird V
Aktualnie przeglądasz Nissan Bluebird V