Szukaj

Dane techniczne Nissan Cherry II Coupe – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
3
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
3890 mm
Szerokość
1620 mm
Wysokość
1320 mm
Rozstaw osi
2395 mm
Rozstaw kół - przód
1375 mm
Rozstaw kół - tył
1345 mm
Zwis przedni
710 mm
Zwis tylny
785 mm

Wymiary wewnętrzne

Całkowita długość wnętrza kabiny
1615 mm
Całkowita szerokość wnętrza kabiny
1365 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Nissan Cherry II Coupe

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Nissan Cherry II Coupe
Porównaj parametry
Nissan Cherry II Coupe
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Nissan Cherry II Coupe