Szukaj

Dane techniczne Nissan Pick Up IV 2.5 Di 133KM 98kW 2002-2007

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
2
Liczba miejsc
4

Wymiary zewnętrzne

Długość
5133 mm
Szerokość
1850 mm
Wysokość
1750 mm
Wysokość z relingami dachowymi
1771 mm
Rozstaw osi
3200 mm
Rozstaw kół - przód
1570 mm
Rozstaw kół - tył
1570 mm

Wymiary bagażnika

Szerokość pomiędzy nadkolami
1130 mm

Szczegóły silnika

Podstawowe parametry

Produkowany
od 2002 do 2007 roku
Typ silnika
diesel
Moc silnika
133 KM (98 kW)
Stopień sprężania
Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Nissan Pick Up IV
Porównaj parametry
Nissan Pick Up IV 2.5 Di 133KM 98kW (2002-2007)
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Nissan Pick Up IV