Szukaj

Dane techniczne Nissan Teana J31 – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Szczegóły nadwozia

Podstawowe parametry

Liczba drzwi
4
Liczba miejsc
5

Wymiary zewnętrzne

Długość
4845 mm
Szerokość
1765 mm
Wysokość
1475 mm
Rozstaw osi
2775 mm
Rozstaw kół - przód
1530 mm
Rozstaw kół - tył
1535 mm
Prześwit
125 mm

Wymiary wewnętrzne

Odległość oparcia przedniego od komory silnika
860 mm
Odległość od siedziska przedniego do dachu
875 mm
Długość siedziska przedniego
450 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu
895 mm
Długość siedziska tylnego
420 mm

Wymiary bagażnika

Wysokość bagażnika
485 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy
1090 mm
Wysokość progu załadowczego
660 mm
Szkic techniczny
Szkic techniczny Nissan Teana J31

Szczegóły silnika

Elektromobilność to obecnie jeden z głównych nurtów w rozwoju motoryzacji. Nic więc dziwnego, że praktycznie każdy z producentów chce mieć w swojej ofercie samochód elektryczny, a na rynku obserwujemy boom na elektryki.

Postanowiliśmy zatem przygotować specjalny dział poświęcony autom elektrycznym. Znajdziecie w nim informacje o zasięgach, ładowaniu i pojemnościach baterii, nasze testy samochodów elektrycznych, ciekawostki o nowych modelach aut na prąd, dopłatach do ich zakupu i nowych przepisach.
Nissan Teana J31
Porównaj parametry
Nissan Teana J31
Wybierz auta, które Cię interesują i sprawdź, jak różnią się ich parametry. Porównaj wymiary zewnętrzne, rozstaw osi, prześwit. Dowiedz się, ile miejsca jest wewnątrz i jak pojemny jest bagażnik. Możesz sprawdzić również parametry silnika i jego osiągi, rodzaj zawieszenia, napędu, hamulców, a nawet wymiary opon.
Chcesz sprawdzić, które auto w klasie średniej ma najniższe spalanie? A może jaki model w segmencie B ma największy prześwit? Albo który samochód sportowy najszybciej przyspiesza? Nasz ranking danych technicznych dostarczy Ci wszystkich potrzebnych informacji.

Dowiesz się, czy samochód, który wybrałeś, jest lepszy niż modele w ofercie konkurencji. Przekonasz się, czy w Twoim aucie jest więcej miejsca wewnątrz niż w innych samochodach z tego samego segmentu. Zobaczysz też, na którym miejscu w rankingu spalania jest model, który zamierasz kupić.
Nissan Teana J31
Aktualnie przeglądasz Nissan Teana J31