Szukaj

Informacje o Ferrari 599 GTB Fiorano

Lata produkcji: 2006 – teraz
Segment: Auta sportowe
Dwuosobowy samochód sportowy typu Grand Tourer (segment G) produkowany od 2006 roku. W ofercie włoskiej marki zastąpił model 575M Maranello. Skrót GTB w nazwie auta oznacza „Gran Turismo Berlinetta”. Fiorano to nazwa prywatnego toru Ferrari w pobliżu fabryki w Maranello, gdzie testowane są auta marki. Model 599 został zaprojektowany przez Franka Stephensona z biura Pininfarina. W 2006 roku wyróżniono go nagrodami „Samochodu Roku” wg magazynu „Evo” oraz „Supersamochodu Roku” wg „Top Gear”.
czytaj więcej
Powagosław
Pojawiają się głosy, że to najlepszy samochód, jaki kiedykolwiek wyjechał z fabryki Ferrari. Ale czy najładniejszy? Stylistycznie przypomina model 612 Scaglietti i mówiąc oględnie – wygląda nieco kontrowersyjnie. Ale i tak budzi pożądanie. ~Powagosław
Luzacjusz
To pańskie Ferrari? Bardzo brzydkie. Tak powiem pierwszemu napotkanemu właścicielowi 599. A potem zapytam, czy nie opchnąłby mi swojej fury za jakąś okazyjną cenę. ~Luzacjusz

Ferrari 599 GTB Fiorano – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Ferrari 599 GTB Fiorano
Aktualnie przeglądasz Ferrari 599 GTB Fiorano