Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Ford Transit Custom

Ford Transit Custom
Lata produkcji: 2014 - teraz
Segment: Dostawcze

Średniej wielkości samochód dostawczo-osobowy produkowany od 2012 roku. Podobnie jak jego bliźniaczy, typowo osobowy Tourneo Custom, bazuje na prototypie o nazwie Tourneo Custom Concept z 2011 roku. Model został zaprojektowany zgodnie z założeniami filozofii „kinetic design” obowiązującej w Fordzie. Projektantem Transita Custom był Paul Campbell. Model otrzymał nagrodę Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2013. Dostępny w dwóch wariantach wysokości dachu, dwóch rozstawach osi oraz w wersjach: van, van z podwójną kabiną oraz kombi.

Powagosław

Pod kątem praktyczności, ciekawy kompromis pomiędzy typowo dostawczym Transitem, a lepiej wyposażonym, nastawionym bardziej na walory osobowe modelem Tourneo Custom. Poza tym, naprawdę zgrabny i dynamicznie wystylizowany jak na swoje gabaryty.

~Powagosław
Luzacjusz

Jeśli już Ford daje swoim dostawczakom twarz osobówek (Transit Custom to z przodu Fiesta przecież), życzyłbym sobie, żeby przy następnej okazji ktoś spróbował pójść na całość i wykorzystać na przykład coś z Mustanga. Kto powiedział, że furgonetka ma przypominać pociąg towarowy?

~Luzacjusz

Ford Transit Custom – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Ford Transit Custom

Moc silników 100–155 KM
Pojemność silników 2,2 l
Prędkość maksymalna 172 km/h
Przyspieszenie 0-100 14,0 s
Ford Transit Custom Furgon