Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.
Szukaj

Informacje o Ford Transit Custom

Ford Transit Custom
Lata produkcji: 2014 - teraz
Segment: Dostawcze
Produkowany od 2012 roku średniej wielkości samochód dostawczo-osobowy. Bazuje na prototypie Turneo Custom Concept z 2011 roku – tak jak jego typowo osobowy brat bliźniak Tourneo Custom. Model zaprojektowano zgodnie z „kinetic design” – obowiązującej w Fordzie koncepcji projektowej. Zaprojektowany przez Paula Cambella Ford Transit Custom zdobył nagrodę Międzynarodowego Samochodu Dostawczego Roku 2013. Jest oferowany w dwóch wariantach rozstawu osi, dwóch wariatach wysokości oraz wersjach: kombi, van oraz van z podwójną kabiną.
Powagosław

Pod kątem praktyczności, ciekawy kompromis pomiędzy typowo dostawczym Transitem, a lepiej wyposażonym, nastawionym bardziej na walory osobowe modelem Tourneo Custom. Poza tym, naprawdę zgrabny i dynamicznie wystylizowany jak na swoje gabaryty.

~Powagosław
Luzacjusz

Jeśli już Ford daje swoim dostawczakom twarz osobówek (Transit Custom to z przodu Fiesta przecież), życzyłbym sobie, żeby przy następnej okazji ktoś spróbował pójść na całość i wykorzystać na przykład coś z Mustanga. Kto powiedział, że furgonetka ma przypominać pociąg towarowy?

~Luzacjusz

Ford Transit Custom – wybierz silnik

Pokaż silniki:

Dane techniczne Ford Transit Custom

Moc silników 100–155 KM
Pojemność silników 2,2 l
Prędkość maksymalna 172 km/h
Przyspieszenie 0-100 14,0 s
Ford Transit Custom Furgon