Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Honda Accord III Sedan

Honda Accord III Sedan
Lata produkcji: 1985 - 1989
Segment: Klasa średnia
Trzecia generacja modelu debiutowała w Europie i Japonii w 1985 roku (rok później w na innych rynkach). Model zyskał klinowatą sylwetkę nawiązującą do Hondy Prelude, a najbardziej charakterystycznym elementem nadwozia były podnoszone reflektory, raczej rzadko spotykane w sedanach. W 1988 roku Accord został poddany drobnemu face-liftingowi. W roku 1989 auto zostało wycofane z produkcji. Model przeszedł do historii jako pierwszy japoński samochód produkowany w USA i eksportowany potem do Japonii.
Powagosław

Efektowny, komfortowy i bardzo dopracowany w najmniejszych szczegółach – taki jest Accord po liftingu. W porównaniu z poprzednim, nieco zbyt delikatnym stylistycznie modelem, auto zyskało na agresywności. Dziś to jedno z ładniejszych aut w swojej klasie.

~Powagosław
Luzacjusz

Z tym samochodem jest jak z Przemkiem Saletą. Wygląda groźnie, ale bić nie potrafi. Wbrew temu, co widać na zewnątrz, w Accordzie jest więcej komfortu niż sportu. Czyli z zewnątrz Mike Tyson, a wszędzie indziej Tomasz Kammel. Trochę szkoda. Bo Camele dobre są tylko przez „C” na początku i jedno „M” w środku.

~Luzacjusz

Dane techniczne Honda Accord III Sedan

Podstawowe parametry Honda Accord III Sedan
Liczba drzwi 4
Wymiary zewnętrzne Honda Accord III Sedan
Długość 4535 mm
Szerokość 1695 mm
Wysokość 1355 mm
Rozstaw osi 2600 mm
Rozstaw kół - przód 1480 mm
Rozstaw kół - tył 1475 mm
Szkic techniczny Honda Accord III Sedan

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Honda Accord III Sedan
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 24
Koszt ogólny 130,14 PLN
LPG27 PLN
Wydatki serwisowe 34,84 PLN Pozostałe wydatki 30,54 PLN

Publikacje o Honda Accord

Newsy o Honda Accord