Szukaj

Informacje o Honda e

Lata produkcji: 2020 – teraz
Segment: Auta najmniejsze

Honda e – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny Honda e

Liczba ocen: 2
Ogólna ocena
4,4 /5 Średnia dla segmentu 3,8
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Skrzynia biegów + Wyciszenie + Bezawaryjność (drobiazgi)

Wady

- Wentylacja i ogrzewanie - Stosunek jakość/cena - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Wybrane oceny

4,6
~Artur
Honda e
Hatchback BEV 154KM 113kW
Auto WOW! Czasem jadąc nim przez miasto czuję się jakbym siedział w jakimś 'egzotyku', ludzi stają, obracjaą się żeby zobaczyć co to jest. A to 'Mydelniczka' :) Ogólnie, pierwszy mój elektryk, kupując wiedziałem, że zasięg jest mały, auto z tyłu ciasne a bagażnika brak! Ale i tak jest super. Do miasta nie ma nic lepszego + darmowe parkowanie w strefach płatnych miasta. Wersja 154km daje bardziej niż radę, przy spokojniej jeździe rzędu 70-80 km/h można spokojnie przejechać koło 190km. Używając 'jednego pedała'. Rekuperacja robi robotę... Niestety wycieszka po autostradcie i 130 km/h to zasięg ok 90-100 km przy pełnej baterii. Technologia jest, wszędzie! Kamery, systemy wspomaganie itp.
4,2
~Paweł
Honda e
Hatchback BEV 154KM 113kW
Bardzo dobre auto do miasta. Owszem da się nim pojechać pojechać 150-180km poza miasto pod warunkiem, że będziemy jechali 90-100km/h. Jego teoretyczny zasięg na poziomie podawanych 200-220km jest wg mnie nierealny. Dla mnie ten który ma przy odległościach które pokonuję codziennie jest wystarczający. Dom-praca-szkoła-zakupy to tygodniowo 120-150km. Ładuję raz w tygodniu z gniazdka. Zajmuje to w zależności od rozładowania baterii od 10 do 14 godzin. Zużycie energii ,które pokazuje komputer to 18-18,1kWh (z klimą). Przy emeryckiej jeździe zszedłem kiedyś do 16,9kWh (bez klimy). Jest krótki, zwrotny i wystarczająco szybki, żeby bardzo sprawnie przemieszczać się w ruchu miejskim.
Honda e