Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Infiniti Q60

Lata produkcji: 2013 - teraz
Segment: Auta luksusowe

Luksusowe sportowe coupe (segment G) produkowane od 2013 roku. Wprowadzony do sprzedaży jako następca Infiniti G37 Coupe, usportowionej wersji serii G. Q60 nie jest nowym modelem – tylko zmieniono jego nazwę w związku z nową polityką marki. Według niej, każde kolejne auto Infiniti będzie oznaczane literą „Q” (lub „QX” crossery i SUV-y). Po tej zmianie, Q60 (wcześniej G37 Coupe) stał się de facto osobnym modelem, a nie tylko wersją Infiniti 6. Projektantem auta jest Shinichiro Irie. Zbudowano je na płycie podłogowej Nissan FM Platform. Q60 dostępne jest również w odmianie kabriolet.

Powagosław

Ta odważna, żeby nie powiedzieć: awangardowa stylistyka może być mieczem i tarczą Q60. Podobnie jak „siła różnicy”: wystarczy zerknąć na konkurencję, która przy Infiniti oferuje raczej konserwatywne podejście do tego samego tematu.

~Powagosław
Luzacjusz

Wiecie, kto reklamuje Q60? Jon Snow. Gdybym miał 10 lat i chciałbym być którymś z bohaterów „Gry o tron”, to Snow byłby pierwszym wyborem. Tu i teraz myślę sobie: nawet 10-latek zrozumiałby, że bycie Jonem Snowem ma też inne niezaprzeczalne zalety. Jedna z nich to piękne Q60.

~Luzacjusz

Infiniti Q60 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Dane techniczne Infiniti Q60

Moc silników 211–405 KM
Pojemność silników 2,0–3,7 l
Prędkość maksymalna 235–250 km/h
Przyspieszenie 0-100 5,0–7,3 s
Infiniti Q60 Coupe

Publikacje o Infiniti Q60

Newsy o Infiniti Q60

Infiniti Q60
Aktualnie przeglądasz Infiniti Q60