Szukaj

Informacje o Infiniti Q60

Lata produkcji: 2013 – 2020
Segment: Auta luksusowe
Produkowane od roku 2013 luksusowe sportowe coupe (segment G). Infiniti Q60 do oferty został wprowadzony jako następca usportowionej wersji serii G – Infniti G37 Coupe. Nie jest to model nowy – zmieniono jedynie, zgodnie z nową polityką marki, jego nazwę. Polityka ta, zakłada, że każde kolejny samochód Infiniti będzie oznaczany literą „Q” (a crossovery i SUV-y – literami „QX”) oraz dwucyfrową liczbą. Po tej zmianie, model Infiniti Q60, znany wcześniej jak G37 Coupe, stał się w rzeczywistości autonomicznym modelem, a nie jedynie wariantem Infiniti G. Auto powstało na platformie podłogowej Nissan FM Platform, a zaprojektowane zostało przez Shinichiro Irie. Infiniti Q60 oferowany jest także w wersji kabriolet.
czytaj więcej
Powagosław

Ta odważna, żeby nie powiedzieć: awangardowa stylistyka może być mieczem i tarczą Q60. Podobnie jak „siła różnicy”: wystarczy zerknąć na konkurencję, która przy Infiniti oferuje raczej konserwatywne podejście do tego samego tematu.

~Powagosław
Luzacjusz

Wiecie, kto reklamuje Q60? Jon Snow. Gdybym miał 10 lat i chciałbym być którymś z bohaterów „Gry o tron”, to Snow byłby pierwszym wyborem. Tu i teraz myślę sobie: nawet 10-latek zrozumiałby, że bycie Jonem Snowem ma też inne niezaprzeczalne zalety. Jedna z nich to piękne Q60.

~Luzacjusz

Infiniti Q60 – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Oceny Infiniti Q60

Liczba ocen: 1
Ogólna ocena
4,1 /5 Średnia dla segmentu 4,4
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Wentylacja i ogrzewanie + Układ jezdny + Bezawaryjność (poważne usterki)

Wady

- Skrzynia biegów - Wyciszenie - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
Infiniti Q60