Szukaj

Informacje o Infiniti

Część japońskiego koncernu Nissan, zajmująca się produkcją luksusowych samochodów. Firma rozpoczęła sprzedaż swoich aut w 1989 roku w USA. Początkowo była obecna jedynie na rynku amerykańskim i na Bliskim Wschodzie, ale szybko wyruszyła na podbój reszty świata i od kilku lat modele producenta są rozprowadzane w ponad 50 krajach. W 2012 roku przeniesiono centralę Infiniti do Chin, największego nabywcy w tej części globu.

Infiniti – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Opinie Kierowców o Infiniti

Sprawdź co kierowcy
myślą o Infiniti

Oceny Aut 169 ocen

4,9
~radkaw
Coupe Crossover 3.7 V6 320KM 235kW
Infiniti QX50
Super auto pod każdym względem. Sportowy charakter widoczny już po pierwszym wciśnięciu gazu. Wszystko jest na swoim miejscu. W prowadzeniu łatwy tak jakby wcześniej wiedziało co chce zrobić kierowca. Mam AWD i nie wiem jakby było w napędzie na 2 koła . Na razie zmieniam oleje , klocki, tarcze hamulcowe jakiś łącznik stabilizatora i jeżdżę. Niewiele spala zwarzywszy na moc , ale to wydaje mi się zaleta wolnossącej jednostki . Jeździłem różnymi autami luksusowymi i nie tylko , ale na razie innego nie chcę.
4,8
~hewamich
Sedan 3.7 V6 333KM 245kW
Infiniti Q50 I
Auto jest piękne, szybkie i inne... mało jeździ tego po naszych drogach dlatego często można odczuć cudzy wzrok patrzący wprost na auto Auto sprowadziłem w zeszłym roku i przejechałem 15tyś kilometrów. Na pewno na plus należy pochwalić silnik który jest elastyczny i bardzo trwały. Czasami mam odczucia, że gubi moc przy 7tyś obrotów, natomiast w momencie wbicia kolejnego biegu natychmiastowo się o tym zapomina... Czasami mogę ponarzekać na spasowanie ponieważ przy wchodzeniu w zakręt można poczuć skrzypienie środkowego tunelu.
4,6
~Tomasz
Sedan 2.0t 211KM 155kW
Infiniti Q50 II
Auto wyróżnia się agrezywną linią nadwozia, masywnymi przetłoczeniami, oraz lampami, które niczym przymrużone oczy spoglądają na kierowców przed nim w ich lusterkach! Skrzynia i zawieszenie pracują bardzo dobrze, uważam że jest to dobra alternatywa dla wszystkich europejskich marek. Subiektywnie uważam, że Infiniti mają jedne z naładniejszych wnętrz spośród aut dostępnych na polskim rynku. Fotele, pozycja. widoczność. kierownica, wszystko ładnie ze sobą współgra. Po roku użytkowania jestem bardzo zadowolony z auta i polecałbym je każdemu gdyby nie to że marka ta właśnie kończy swoją działalność w Europie. A szkoda!
Euro NCAP Logo
Najnowsze testy zderzeniowe modeli Infiniti przeprowadzone przez Euro NCAP.
Średnia ocena