Szukaj

Informacje o Jeep Wrangler II

Lata produkcji: 1997 – 2006
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Samochód terenowy (segment I), najbardziej kultowy model Jeepa i jedna z najpopularniejszych i najbardziej wytrzymałych terenówek na świecie. Wrangler kontynuuje tradycję znanego z drugiej wojny światowej Willysa. W porównaniu do sędziwego poprzednika, model przez ponad 60 lat niewiele zmienił swój wygląd. Powstały trzy generacje Wranglera, oznaczone symbolami: YJ, TJ oraz najnowsza, dostępna na rynku od 2006 roku JK. Dzięki swojej stylistyce i off-roadowym właściwościom, samochód stał się motoryzacyjną ikoną popkultury.

czytaj więcej
Powagosław

Spadkobierca legendarnego Willysa pozostał prawdziwą terenówką. Nie bulwarowym SUV-em, który może mieć problem z dojechaniem na działkę. Wrangler jest stworzony do jazdy na bezdrożach, na asfalcie jest mało praktyczny i jeszcze mniej wygodny. Ale właśnie na tym polega jego fenomen. Wóz kultowy, klasyka gatunku.

~Powagosław
Luzacjusz

Jeśli nazwa Wrangler wciąż kojarzy ci się z obcisłymi jeansami ze skórzaną naszywką na pupie, to może czas zacząć nosić spódnicę. Nawet Jola Rutowicz wie, że chodzi o samochód. Taki podobny do traktora. Jedyny w swoim rodzaju. Jola też chce takiego. Różowego.

~Luzacjusz

Oceny Jeep Wrangler II

Liczba ocen: 21
Ogólna ocena
4,3 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Karoseria + Bezawaryjność (poważne usterki) + Wentylacja i ogrzewanie

Wady

- Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów - Wyciszenie - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Wybrane oceny

3,8
~Waldek
Terenowy 4.0 i 192KM 141kW
Jeep Wrangler II
Samochód generalnie do niczego. Ani on rodzinny, ani do miasta. Kupiłem go z myślą o ciągnięciu lawety -niestety do tego się też nie nadaje. Brak bagażnika, brak komfortu, duży hałas na oponach AT. Pomimo wszystkich wad nie sprzedam, bo jest FAJNY!!!
4,2
~wranglerzysta
Terenowy 4.0 i 178KM 131kW
Jeep Wrangler II
Auto legenda, 100% radosci, satysfakcji z jazdy, caly czas usmiech na twarzy, polecam kazdemu kto lubi takie klimaty, jazda bez dachu daje wspaniale uczucie, to jest JEEP THING, albo to kochasz, albo nienawidzisz
4,7
~krism
Terenowy 4.0 i 183KM 135kW
Jeep Wrangler II
To nie jest zbyt rodzinne autko( ja dokupilem zonie kangoo), pomimo to nie znam nic wspolczesnie produkowanego mogacego dawac tyle frajdy przy nie zawsze normalnej jezdzie. Inni uzytkownicy drog maja respekt i zadko pchaja sie pod przednie rurki.
Jeep Wrangler II