Szukaj

Informacje o Land Rover Range Rover Evoque II SUV

Lata produkcji: 2019 – teraz
Segment: Crossovery/SUVy/Terenowe

Pierwszy luksusowy, kompaktowy SUV stał się jeszcze lepszy. Doskonale radzący sobie zarówno w mieście, jak i bezdrożach, nowy Evoque dołącza do rodziny Range Rovera z gamą silników hybrydowo-elektrycznych.

Nowy Range Rover Evoque stanowi wyrafinowany przykład ewolucji pierwowzoru, który zapoczątkował klasę luksusowych, kompaktowych SUV-ów oraz sprzedał się dotychczas w liczbie 772 096 egzemplarzy i zdobył łącznie 217 międzynarodowych nagród. Łącząc niezrównane dziedzictwo Range Rover z najnowocześniejszą technologią, ten zaprojektowany, skonstruowany i produkowany w Wielkiej Brytanii model spełnia wymogi i oczekiwania dzisiejszych klientów.

czytaj więcej
Powagosław
Bez wątpienia można zaliczyć go do najpiękniejszych produkowanych dziś samochodów. W ogóle. Wśród SUV-ów też trudno wyobrazić mi sobie ładniejszy model. Brawo za wszystko, począwszy od prototypu, którego nie zniszczyła ekonomia produkcji. ~Powagosław
Luzacjusz
Jeśli święty Krzysztof, patron kierowców, któregoś dnia przestanie czuwać nad ich losem, będzie to oznaczać, że zamyślił lub rozmarzył się, przyglądając się właśnie temu autu. Paru innych świętych też może nie wysłuchać modlitw, żałując, że w ich czasach na Ziemi jeździło się rydwanem. ~Luzacjusz

Land Rover Range Rover Evoque II SUV – wybierz silnik

Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Liczba drzwi 5
Liczba miejsc 5
Średnica zawracania 11,6 m
Promień skrętu 5,8 m
Długość 4371 mm
Szerokość 1996 mm
Szerokość z lusterkami bocznymi 2100 mm
Szerokość ze złożonymi lusterkami bocznymi 1996 mm
Wysokość 1649 mm
Rozstaw osi 2681 mm
Rozstaw kół - przód 1626 mm
Rozstaw kół - tył 1632 mm
Zwis przedni 880 mm
Zwis tylny 810 mm
Prześwit 212 mm
Odległość od siedziska przedniego do dachu 989 mm
Odległość od siedziska tylnego do dachu 973 mm
Maksymalna pojemność bagażnika (siedzenia złożone) 1383 l
Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 591 l
Szerokość pomiędzy nadkolami 1053 mm
Wysokość bagażnika 691 mm
Szerokość bagażnika 1301 mm
Długość do oparcia tylnej kanapy 798 mm
Długość ze złożoną tylną kanapą 1576 mm
Kąt natarcia 22,2 stopnie
Kąt rampowy 20,7 stopnie
Kąt zejścia 30,6 stopnie
Głębokość brodzenia 600 mm
Dopuszczalne obciążenie dachu 75 kg
Ogólna ocena
2,9 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

NIE

Głosów za: 25% / przeciw: 75%

Zalety

+ Wentylacja i ogrzewanie + Układ jezdny + Widoczność

Wady

- Stosunek jakość/cena - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Wybrane oceny

2,4
~robert
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
Land Rover Range Rover Evoque II
Jestem posiadaczem nowiutkiego Range Rover Evoque i po 4 tysiącach kilometrów zaczęły mi bić przednie tarcze, serwis wymienił je stwierdzając, że były wadliwe. Po kolejnych 4 tysiącach km problem powraca, na nowych tarczach i serwis twierdzi, że to nie ich problem, ponieważ jest to cześć eksploatacyjna i nie interesuje ich fakt, że zrobiłem na nich tylko 4,000 km. Za wymianę dwóch tarcz żądają ode mnie kwoty rzędu 4 tysięcy złoty - auto ma niecałe 9 tysięcy przebiegu, około 4 miesiące od produkcji i już zaczynają się wady, których żadna gwarancja nie obejmuje... (totalny żart). Przy czym proponują ewentualne rozwiązanie tj. napisać do producenta auta. Oczywiście zrobiłem to i po ponad miesiącu oczekiwań dostałem taką samą odpowiedź jak z serwisu. W dodatku zaproponowano mi wymianę na sportowe tarcze , żeby problem się nie pojawiał w przyszłości. (Pragnę jedynie dodać, że mam silnik 2.0l - 200km, który raczej nie należy do sportowych jednostek). Oczywiście wymiana w 100% na mój koszt, który jak sami się możecie domyśleć, nie jest mały... Oczywiście jest to główny powód dla którego odradzam zakupu tego samochodu i korzystania z serwisu Land Rover'a. Po zakupie auta dla tej marki liczą się tylko pieniądze, dlatego właśnie następny zakup auta wykonałem gdzie indziej, jestem zadowolony obsługą i śmiało mogę stwierdzić, że dla zaoszczędzenia kwoty kilkuset £ marka "Land Rover" utraciła klienta. Oczywiście co za tym idzie, każdy inny zakup w przyszłości wykonam w innym salonie i na pewno nie spod szyldu Brytyjskiego producenta. Polecam producentów aut gdzie takie historie nie mają miejsca i wada znaczy wada, a nie "kombinowanie". Zastanówcie się, czy chcecie kupić nowe auto, żeby mieć problemy rzędu 10 letniego auta, zanim udacie się obejrzeć te jakże piękne i kuszące auto :) * Posiadacz "new Range Rover Evoque 2.0L" któremu wstyd zaprosić kogoś do samochodu, w którym bicie tarcz jest porównywalne z autem rzędu 91r.
2,5
~Janek P
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
Land Rover Range Rover Evoque II
Zdecydowanie omijajcie to auto z daleka, układ hamulcowy - dramat, zużywa się w 10000 km!!, zawieszenie głośne - pojawiły się luzy. Gwarant (serwis) twierdzi ze to kwestie eksploatacyjne :) więc kupiłem i to mój problem :) Nie będę już wspominał o całej reszcie problemów - klamki, elektronika, spasowanie elementów, trzeszczenie we wnętrzu never ever!!
3,9
~ILK
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
Land Rover Range Rover Evoque II
Samochód zachwyca, przesiadka z mercedesa. Teraz widzę różnicę między premium a luksusem. Niestety tzw. niemieckie premium to już trochę droższe auta popularne i po za najwyższymi modelami nie mają nic wspólnego ze stylem elegancją i luksusem. Nie interesuje mnie ile auto pali i czy zepsuje się częściej od BMW w co zresztą wątpię bo otacza mnie styl i nowoczesność. Ale aby nie było zbyt różowo ocena poniżej.
Land Rover Range Rover Evoque II SUV