Szukaj

Informacje o Lexus HS

Lata produkcji: 2010 – 2014
Segment: Klasa średnia
Lexus HS produkowany jest od roku 2010 i należy do segmentu D (klasa średnia). Model ten oferowany był tylko w jednej odmianie silnikowej HS 250h. W katalogu Lexusa jest to czwarte auto z napędem hybrydowym, lecz pierwszym oferowanym jedynie w tym wariancie. Koncepcyjnym pierwowzorem samochodu był prototyp z roku 2009, o nazwie HS Concept. Produkcyjna wersja Lexusa HS jest powiązana technicznie z Toyotą Prius, jak również z Toyotą Avensis, dzieląc z nią m.in. platformę podłogową. Nazwa HS oznacza „Harmonious Sedan”, tzn. „Harmonijny Sedan”.
czytaj więcej
Powagosław
Z wyglądu bardzo „lexusowaty”, nawet zbyt „lexusowaty” (czytaj: stylistycznie zachowawczy), jak na auto hybrydowe. Zgrabny, ale ja spodziewałem się bardziej awangardowej aparycji. ~Powagosław
Luzacjusz
Samochód dla oddanych wielbicieli Lexusa, dla których mezaliansem byłoby kupienie Toyoty Prius. Problem w tym, że przy HS Prius wygląda jak dzieło sztuki. ~Luzacjusz

Lexus HS – wybierz silnik

Pokaż silniki:
Wyszukiwarka samochodów
Wyszukiwarka samochodów

Ty wybierasz

To Ty określasz swoje potrzeby! Począwszy od sposobu użytkowania samochodu do ustalonego przez Ciebie budżetu.

Auta nowe i używane

Szukasz auta nowego? A może używanego? W naszej bazie znajdziesz wiele atrakcyjnych ogłoszeń!

Największa baza wiedzy o autach

Znajdź swój wymarzony model, a my podamy Ci wszystkie najważniejsze informacje o nim. Poznasz wady i zalety, obejrzysz testy.

Kontakt z dealerem / właścicielem

Wiesz już, który samochód kupić? Dzięki nam bez problemu skontaktujesz się z dealerem lub właścicielem wybranego auta.

"Wyszukiwarka to potężne narzędzie, dzięki któremu znalazłem wymarzone auto! Zgromadzone tu informacje o danym samochodzie pomogły mi poznać jego mocne i słabe strony. Oferta przedstawiona przez dealera też była bardzo atrakcyjna."

~ Tomek

Lexus HS
Aktualnie przeglądasz Lexus HS