Szukaj

Informacje o MG F

Lata produkcji: 1995 – 2002
Segment: Auta sportowe

MG F – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Oceny MG F

Liczba ocen: 10
Ogólna ocena
4,3 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Karoseria + Stosunek jakość/cena + Silnik

Wady

- Widoczność - Poważne usterki - Wyciszenie

Wybrane oceny

4,7
~Marcin
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
MG F II
Bardzo sympatyczne autko. Napęd na tył oraz równy rozkład masy daje sportowe wrażenia.Jeśli ktoś chce kupić cabrio to tylko z Klimatyzacją!! Największa ściema jaką słyszałem to:\"po co klimatyzacja w kabriolecie\", a właśnie po to, że jak robi się za ciepło i słoneczko mocno świeci nam w główkę zamykamy dach włączamy klimę i jest przyjemnie chłodno.Bez klimy nawet zamknięty dach nie da nam takiej osłony przed temperaturą i słońcem jak normalne auto.Całkiem duży bagażnik a przy tym w razie potrzeby można coś upchnąć z przodu.Przed kupnem wahałem się pomiędzy mazda MX-5 a MGF i mój wybór padł na MG. Jako plus można dodać to, że auto nie jest rozpoznawane na ulicach i daje wrażenie droższego niż rzeczywiście jest :)
4,2
~practicator
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
MG F I
Kupując ten samochód trzeba być świadomym co się chce kupić, i co ten samochód ma do zaoferowania. Wrażenia z jazdy po krętych górskich drogach, w słońcu z wiatrem we włosach niezapomniane. Jednak samochód na miasto średnio się nadaje (trzeba pilnować żeby nic na wierzchu nie zoastawić) a już na mokrą, śliską zimę w naszym kraju zupełnie.
4,6
~krawiec_jasiek
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
MG F I
Roadster pełną parą. Szukałem wśród różnych samochodów tej klasie, ale żaden (porównywałem Z3, SLK, MX-5) nie daje tyle frajdy co MG.