Oceny MG F – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny MG F

~Marcin
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
Bardzo sympatyczne autko. Napęd na tył oraz równy rozkład masy daje sportowe wrażenia.Jeśli ktoś chce kupić cabrio to tylko z Klimatyzacją!! Największa ściema jaką słyszałem to:\"po co klimatyzacja w kabriolecie\", a właśnie po to, że jak robi się za ciepło i słoneczko mocno świeci nam w główkę zamykamy dach włączamy klimę i jest przyjemnie chłodno.Bez klimy nawet zamknięty dach nie da nam takiej osłony przed temperaturą i słońcem jak normalne...
~Nowy
Cabrio 1.8 i VVC 145KM 107kW
Świetny samochód dla kogoś kto nie boi sie zamawiać części z zagranicy, ma ogarniętego mechanika lub sam niema dwóch lewych rąk. Jak ktoś dba to auto sie odwdzięcza bezawaryjna jazda, trzeba zwócić uwagę na to by zawsze silnik osiągną tęperaturę robocza i przy zakupie nie dać sobie wcisnąć kitu że ma sportowe obniżone zawieszenie jak leży na brzuchu. Temat samochód ma hydrogazowe zawieszenie na poduszkach pompowanych ręcznie pompą chydrauliczną
~practicator
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
Kupując ten samochód trzeba być świadomym co się chce kupić, i co ten samochód ma do zaoferowania. Wrażenia z jazdy po krętych górskich drogach, w słońcu z wiatrem we włosach niezapomniane. Jednak samochód na miasto średnio się nadaje (trzeba pilnować żeby nic na wierzchu nie zoastawić) a już na mokrą, śliską zimę w naszym kraju zupełnie.
~krawiec_jasiek
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
Roadster pełną parą. Szukałem wśród różnych samochodów tej klasie, ale żaden (porównywałem Z3, SLK, MX-5) nie daje tyle frajdy co MG.
~Dromek
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
Trudno znaleźć auto, które daje więcej frajdy za takie pieniądze. I zwraca uwagę, a poza tym nikt go nie zazdrosci i nie podnosi ciśnienia u sąsiadów
~remess
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
super autko za niewielkie pieniądze. Konstrukcja udana bo projektowana od podstaw jako kabriolet.
~R
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
Wysokim przeszkadza ciasnota za kierownicą. Na długich trasach przeszkadza hałas.
3,7
~R
~Nikola ;)
Cabrio 1.8 i 120KM 88kW
Kiepska widoczność podczas cofania (widoczność po bokach) oraz podczas stania na światłach, czasem trzeba się potrudzić żeby zobaczyć wysoki sygnalizator (Widoczność)
~de@ekobud.org.pl
zabawka dla pasjonatów