Szukaj

Informacje o MG TF

Lata produkcji: 2002 – teraz
Segment: Auta sportowe
Samochód sportowy o nadwoziu typu roadster (segment G) produkowany w latach 2002-2005 oraz ponownie od 2007 roku. Swoją nazwą auto nawiązuje do modelu o tej samej nazwie budowanego w latach 1953-1955, który zakończył słynną sportową serię T MG. Dzisiejszy TF jest bezpośrednim następcą modelu F, z którym jest spokrewniony pod względem technicznym i stylistycznym. Produkcja samochodu została wstrzymana w 2005 roku, po bankructwie MG Rover. W 2007 roku wznowił ją nowy właściciel marki, chiński Nanjing Automobile Group.
czytaj więcej
Powagosław
Samochód, który był atrakcyjny, ciekawy i pożądany. Był. Jakieś 15 lat temu, gdy nazywał się MG F. Od tamtego czasu niewiele się zmienił i dziś może zainteresować wyłącznie ortodoksyjnych wielbicieli aut marki MG. ~Powagosław
Luzacjusz
Słyszeliście o afrykańskich piłkarzach ze sfałszowanymi metrykami, którzy trafiają do Europy jako zdolni 18-latkowie, choć naprawdę zbliżają się do trzydziestki? Wszyscy dziwią się, gdy rzekomo w sile wieku ich organizmy są wyeksploatowane jak konie po westernie. TF to taki afrykański piłkarz na kołach. ~Luzacjusz

MG TF – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Oceny MG TF

Liczba ocen: 5
Ogólna ocena
4,4 /5 Średnia dla segmentu 4,2
Czy kupiłbyś ponownie to auto?

TAK(100%)

Zalety

+ Stosunek jakość/cena + Wentylacja i ogrzewanie + Karoseria

Wady

- Widoczność - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów - Wyciszenie

Wybrane oceny

4,4
~Bingo
Cabrio 1.8 116KM 85kW
MG TF I
Najlepszy kabriolet jaki miałem a było ich trochę zarówno z miękkim jak i twardym dachem. Nie znaczy to,że nie ma wad ale zalet ma zdecydowanie więcej :)
4,4
~Janusz
Cabrio 1.8 136KM 100kW
MG TF I
Niecodzienne auto z charakterem i fantastycznymi wlasnosciami jezdnymi. Urok retro w poläczeniu z nowoczesnä koncepcjä.
4,3
[email protected]
Cabrio 1.8 160KM 118kW
MG TF I
Bardzo przyjemna linia samochodu. Trochę agresywna i zarazem łagodna linia tworzy z TF-a bardzo sympatyczny dla oka sportowy samochód.
MG TF