Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Mitsubishi Lancer II

Mitsubishi Lancer II
Lata produkcji: 1979 - 1983
Segment: Niższa klasa średnia
Druga generacja modelu została zaprezentowana w 1979 roku. Lancer został odświeżony wizualnie, co więcej oferowany był wyłącznie w wersji sedan i do tego jako samodzielny model. W 1980 roku jego ofertę wzbogacono o usportowioną serię EX, której dynamiczną sylwetkę zaprojektował włoski designer Aldo Sessano. Poza rynkiem azjatyckim (gdzie produkowano go do 1988 roku), Lancer II zaznaczył swoją pozycję nie tylko w Europie, nieźle sprzedawał się również w Stanach Zjednoczonych i Australii. W 1982 roku został zastąpiony przez model trzeciej generacji.
Powagosław
Większość konkurencji wyprzedza o klasę, jeśli chodzi o poziom stylistyczny, pomysłowość i werwę w projektowaniu nadwozia. To samo można powiedzieć, gdyby porównać tego Lancera z jego poprzednikami. Ta dziewiątka przejdzie do historii. ~Powagosław
Luzacjusz
Można mieć Lancera, można też mieć Lancera Evo. Różnica jest mniej więcej taka, jak w posiadaniu myszy i myszołowa. Ale akurat ta mysz to pancerna mysz, przestraszy kota. ~Luzacjusz

Mitsubishi Lancer II – wybierz silnik

Autodiagnoza Mitsubishi Lancer II

Liczba wpisów: 15
czy bierze olej ?
dodał: ~Piotr R., 6 lat temu
Mam Lancera 2009 1.8 MIVEC. Sprawdziłem ostatnio poziom oleju (wiem, mój błąd że dopiero teraz). Samochod byl ok 7 m-cy temu w ASO na przegladzie. Niestety zdziwilem sie bo poziom byl na minimum i musialem dolac ponad 0,5 l oleju. Po wizycie w ASO sprawdzalem i bylo OK.
Głośna praca.
dodał: andrzejek07, 8 lat temu
W przedziale 3800 do 4000 samochód staje się bardzo głośny i wpada wręcz w rezonans odczuwalny na pedale gazu. Dzieje się to na każdym biegu, po przekroczeniu 4000 obr. odgłosy tłumika cichną, to samo dzieje się gdy obroty spadną poniżej 3800.
rozrusznik kręci,auto nie odpala.
dodał: januszD, 8 lat temu
Wcześniej również były problemy z odpalaniem auta zarówno na benzynie jak i gazie.Auto krztusiło się podczas jazdy(lekko przerywało szczególnie na benzynie).Jak był zimny-nie chciał odpalac ani na benzynie,ani na gazie.Teraz rozrusznik kręci,a auto nie odpala.
Radio odtwarza pliki mp3 ale gra tylko prawa strona
dodał: paffci0, 6 lat temu
Radio nie odtwarza plików mp3 we wszystkich głośnikach. Gra tylko strona prawa. Podczas przełączenia na radio grają wszystkie głośniki ładnie. Balance jest ustawiony na 0. Zauważyłem że podczas rozmowy przez telefon również głośniki z lewej strony nie działają. Dodam że początkowo wszystko ładnie działało. Miałem wrażenie że coś nie kontaktuje. Jednak wykluczyłem to z powodu grania wszystkich głośników podczas słuchania radia.
spadek mocy, nie chce odpalać
dodał: ~p.k., 5 lat temu
spadek mocy silnika, nie chce odpalać, po odpaleniu trzeba trzymać na wysokich obrotach i samochód ledwo jedzie.

Dane techniczne Mitsubishi Lancer II

Moc silników 55–170 KM
Pojemność silników 1,2–2,0 l
Prędkość maksymalna 140–200 km/h
Przyspieszenie 0-100 8,0–17,4 s

Publikacje o Mitsubishi Lancer

Newsy o Mitsubishi Lancer