Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Informacje o Nissan Note I

Lata produkcji: 2005 - 2013
Segment: VANy
Pierwsza generacja modelu produkowana w latach 2006-2012. Rok przed wprowadzeniem Note w Europie, samochód debiutował tylko na rynku japońskim. Koncepcyjnym pierwowzorem modelu był prototyp o nazwie Tone Concept z 2004 roku. Wersja produkcyjna była spokrewniona z Nissanami Murano i Qashqai. Płytę podłogową dzieliła natomiast ze swoim bliźniaczym modelem, Renault Modusem (Nissan B platform). W 2005 i 2009 roku na rynek wprowadzano Note po niewielkich modernizacjach.
Powagosław

Jeden z ciekawszych Nissanów ostatnich lat, wciąż jeden z najbardziej praktycznych i funkcjonalnych, choć można mieć zastrzeżenia do projektu wnętrza, które zapożyczono z modelu Micra.

~Powagosław
Luzacjusz

Znacznie ładniejszy od poprzednika, choć mógł być jeszcze znaczniej. Gdyby tylko księgowi Nissana nie storpedowali wszystkich pomysłów zastosowanych w urodziwym prototypie Invitation, może człowiek poczułby jakieś emocje.

~Luzacjusz

Nissan Note I – wybierz wersję

Pokaż wersję z silnikiem:

Autodiagnoza Nissan Note I

Liczba wpisów: 7
Czerwona lampka
dodał: ~forma wladyslaw, 2 lata temu
Przy dopalaniu dpf zapala się czerwona lampka silnika i słychać charakterystyczne stukanie, bądź cykanie oraz podnoszą się obroty silnika do 1000obr/min, normalnie 800. Niepokoi mnie owa czerwona lampka, bo stukanie po pewnym czasie ustaje i spadają obroty silnika do 800, lampka jednak nie gaśnie. Dopiero po ponownym uruchomieniu już jej nie ma, pytanie czy tak właśnie objawia się i sygnalizuje dopalanie pdf? Auto jest z 2010 roku.
brak smarowania , kontrolka świeci się bez przerwy
dodał: ~czilka, 8 lat temu
Samochód stał 2msc w zimnym garażu potem przejechał bez problemów w ciągu tygodnia 1200km , podczas nocnego postoju w 20st. mrozie nad ranem po normalnym uruchomieniu zapaliła się kontrolka od smarowania i tak zostało. U mechanika podłączono w miejsce czujnika ciśnieniomierz oleju i wskazówka nawet nie drgnęła.
tylna kanapa
dodał: ~not, 6 lat temu
to nie usterka-- ale w jaki sposób wyjmuje się tylne siedzenie na zewnątrz samochodu w celu powiększenia powierzchni załadunkowej.Gdzie można o tym przeczytać.
licznik kilometrów główny cofa się, dzięnny stanął
dodał: ~zbigniew wirski kut, 6 lat temu
licnik główny kiommetrów po przejechaniu ok. 14000 km zaczął się cofać. Po dalszych ok. 2000 km stanął licznik dzienny. Samochód z 2008r. użytkuję od 2009 r.
Wyciek oleju spod dekla obudowy zaworów.
dodał: ~Grzegorz, 8 lat temu
Mam przejechane tym autem 58 tys. pierwsze objawy wycieku pojawiły się już przy 10 tys. Serwis podjął się naprawy przy 40 tys. i od tamtej pory dokonał 3 krotnej próby sklejenia masą sylikonową dekla z obudową, co nie przyniosło pozytywnych rezultatów. Objaw usterki pojawia się za każdym razem w jednym i tym samym miejscu dochodzi do rozszczelnienia i wycieku oleju, który ścieka po obudowie na kolektor wydechowy spalin.

Autorentgen Nissan Note I

Liczba wpisów: 12

Brak oznaczenia bezpieczników w jezyku polskim.

dodał: ~Andrzej Urbański, 7 lat temu
Brak możliwosci odczytania w jezyku polskim do czego słuzą bezpieczniki i za jaką częsc kazdy bezpiecznik jest odpowiedzialny w przypadku przepalenia się .Brak literatury fachowej do tego typu samochodu

Brak opisu bezpiecznikow i przekażnikow w j. polskim

dodał: ~Andrzej Urbański, 7 lat temu
Nie będe tego komentował bo wszędzie pisałem gdzie tylko możliwe zawsze odpowwiedzi wymijające albo przekazanie dalej i na tym się kończyło .Drugiego lutego dzwoniłem do aso celem podania mi nr.indeksu na oryginalne klocki hamulcowe do note -nawet i tego mi nie podano .Na koniec jedno powiem że żałuje że ten samochód kupiłem

zapach palonego sprzęgla w warunkach normalnej eksploatacji jak np ruszanie pod górę, wjazd po pochylni do garażu

dodał: ~Jan J., 6 lat temu
Może warto oduczyć się jeździć nie na tzw. półsprzęgle. Jeżdżę każdego dnia po parkingu wielopoziomowym na wysokość 4-5 piętra i nie mam żadnego problemu.

Tarcze z papieru.

dodał: ~jaś, 7 lat temu
Witam po przejechaniu 20 tyś.km sam.NOTE-1,4 udałem się do serwisu nissana w Warszawie ul.Górczewska w celu zrobienia przeglądu auta .Podczas przeglądu stwierdzono że tarcza prawa klocki oraz lewy wachacz są do wymiany dodatkowo stwierdzono wycieki między silnikiem a skrzynią . Straszne badziwie odradzam to co teraz oferuje nissan to straszny syf auta zrobione z papieru a serwis to jedna klika naciągaczy pozdrawiam .

Automat do świateł z wadą.

dodał: ~Niezadowolony, 8 lat temu
Uszkodzony autoamt do świateł mijania. Zaprogramowałem go zgodnie z instrukcją czyli włączyłem silinki przekręciłem gałkę i wyłączyłem silinik wyjąłem kluczyk. Po tym zabiegu po włożeniu kluczyka i zapaleniu samochodu zaświecały się światła mijania. Już dwa razy mi się zdarzyło iż rano wtaję do pracy i samochów świecił sobie i rozładował akumulator. W NISSAN-ie w salonie gdzie kupiłem auto stwierdzili że nie domknąłem drzwi którychś i wyczerpałem. Buzdrua nic takiego teraz zrobiłem zdjęcia wszystko było zamknięta a on sam z siebie zaświecił lampami.

Dane techniczne Nissan Note I

Moc silników 68–110 KM
Pojemność silników 1,4–1,6 l
Prędkość maksymalna 155–183 km/h
Przyspieszenie 0-100 10,7–16,5 s

Dziennik kosztów

Statystyki dzienników dla aut Nissan Note I
Średni koszt na 100 km Liczba wpisów: 611
Koszt ogólny 32,48 PLN
ON26 PLN
PB31.65 PLN
Wydatki serwisowe 8,49 PLN Pozostałe wydatki 30,80 PLN

Publikacje o Nissan Note

Newsy o Nissan Note

Nissan Note I