Lista ocen Abarth Grande Punto 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW 2007-2010 (18)

~Koper
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Jestem bardzo zadowolony z samochodu zarowno w kwestiach uzytkowych jak i tych bardziej wplywajacych na emocje.
~Bartek
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Auto wysokich lotow , nietuzinkowe , piekne i mocne. Jest tez uniwersalne pod warunkiem , ze nie bedziesz nim robil przeprowadzki.
~Romson
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Fajne auto w dobrej cenie. Oglądają się zarówno mężczyźni jak i kobiety ;)Wrażenia z jazdy bardzo miłe. Wsiądziesz, przejedziesz się, auto zostanie u Ciebie.
~abarth
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Najlepszy jest przyciski SPORT BOOST - auto dostaje wtedy \"pierdolca\". Każdy się ogląda myśląc \"ale cepelia\" albo \"fajnie oklejona zabawka\" ale uśmiech i zabawa kończy się na pierwszych światłach i pierwszym zakręcie.
~maniek
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Gdy pierwszy raz (na jazdach testowych)wsiadłem do tego auta wydawał mi się za głośny, ale teraz po tych kilkuset km mam całkiem inne zdanie. Gdy jedziemy spokojnie auto fajnie \"mruczy\" jak by miał co najmniej trzylitrowy silnik, a po dodaniu gazu....Silnik bardzo elastyczny, trochę za dużo tych biegów są raczej krótkie (dwójka do 80km/h). Auto bardzo fajnie wykończone, o wiele lepiej niż Scirocco (które zresztą miałem zamówione - ale to już... (Silnik)
~Michal
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Wczesniej posiadalem VW Golfa IV z silnikiem 2.0. Pomimo , ze nie jechal to palil tyle samo co Abarth. Technologia jednak poszla na przod. Abarth spelnia moje oczekiwania jak narazie z nawiazka.
4,1
~AGP220hp
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Ekonomiczny, dość mocny oraz nieposiadający wiekszych wad produkcyjnych (Silnik)
~ggh
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Jak na fiata jestem mile zaskoczony:) , mocy nie brakuje naprawde , juz nie raz brałem niejedno audi czy merca na swiatlach. Spalanie wręcz wzorowe jak na taką moc, a i serwis jest dość tani. Ogólnie małe autko sportowe które zaskoczy niejednego kierowce. Polecam
~Zuber
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Świetne auto. Bardzo dobrze się prowadzi, brak poważnych usterek z silnikiem t-jet. Spalanie w granicach 9 litrów jeżeli kierowca ma ciężką nogę. W trasie spokojnie można zejść do 4.8 litra.
3,7
~kenworth2000