Lista ocen Abarth Grande Punto 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW 2007-2010 (5) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Koper
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Bardzo dobrze. Auto jest twarde i zaskoczylo mnie neutralne zachowanie na wszelkiego rodzaju nierownosci na drogach. W trybie sport nie zmienia sie precyzja prowadzenia auta ale uklad chodzi ze zmniejszona sila wspomagania przez co przy duzych predkosciach nie ma efektu przypadkowej zmiany kierunku toru jazdy jak to czesto bywa kiedy wspomaganie jest zbyt duze.
~abarth
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Oczywiście auto jest sztywne więc komfort jazdy jest dość niski (zależy co się komu podoba), ale za to na zakrętach łoi wszystkich równo!!! Kogo nie pokona na światłach zostawi na pierwszym zakręcie!!!! Trochę denerwujący układ kierowniczy - mało precyzyjny i \"gumowaty\".
~Romson
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Bardzo dobrze trzyma zakręty, ale przy typ zadziwiająco dobrze wybiera nierówności. Perfekcyjne połączenie komfortu i sportowego zawieszenia.
~Bartek
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Czytalem opinie o gumowozci ukladu ale i tak nie jezdzilem czyms lepszym a mam dostep do wielu aut produkcji naszych zachodnich sasiadow
~Michal
Hatchback 3d 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Auto bardzo dobrze jezdzi nawet standardowy 155konny jest pod tym wzgledem bardzo dobry.