Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

Greenberg, 16 lat temu
Silnik 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Rok produkcji 1997
Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : Najbardziej zaskoczyło mniw to ze Znalazł sie ktos kto go kupił !! i jeszcze jest zadowolony !!!!!
Zawieszenie : AMORY
Układ elektryczny : Wszystko co mozliwe
Układ hamulcowy : Wszystkie przewody
Samochod fatalny nietrwały drogi w utrzymaniu nie ekonomiczy dziadowski wykonany . Skrzeczące i piszczące plastiki i non sto wizyty u "przyjaciela" mechanika.
Silnik ok ale łapie dopiero od 3000obr/min. No i telepie sie strasznie nikt nie wie o co chodzi . Nawet w serwisie. A do 3000obr/min dziura ledwo jedzie.
Skrzynia ogolnie Padaka ciezko chodzi wyskakuje wsteczny .
Prowadzi sie dobrze ale zawieszenie wymieka na naszych drogach zawsze cos stuka puka i cieknie.
Widocznosc Ok ale wada fabryczna totalnie go u mnie wyklucza a mianowicie parowanie szyb makabra w deszczowe dni i zime. Miałem klime ktorej nawet zimą uzywałem zeby nie parowało .
Ergonomia w normie wszystko czytelen i pod reką
Wada fabryczna totalnie go u mnie wyklucza a mianowicie parowanie szyb makabra w deszczowe dni i zime. Miałem klime ktorej nawet zimą uzywałem zeby nie parowało . A do tego zanim zima sie nagrzej predzej sobie dłonie mozna odmrozic. moze po 20 min dostaniecie ciepłe powietrze przy temp minus 10 stopni.
Jak na 3 drzwi miejsca dla kierowcy i pasazra nie brakuje
Nie ma zadnego heh głosna jest alfa. No i plastiki skrzeczące masakra.
Jaka ekonomicznosc 10 l w miescie to standart jak nie wiecej . Nie dla dusigroszy. Raz na autostradzie chciałem zobaczyc ile najmniej spal jechałem 100km/h z Krakowa do Wrocławia 6,3 ale to był wyczyn heh.
Nic dziwnego ze rocznik 97 z klima itd itp kosztuje 7 tys zł . Ja osobiscie za darmo juz bym nie wzioł
Cały czas cos jak nie szyby to właczniki . Orecał sie fotel . Drzwi slrzypiace przy otwieraniu poprostu ciagle cos KOSZMAR nigdy wiecej takiego badziewia
No to zaczynam : Przewody hamulcowe Wszystkie !! Amortyzatory , Sprzegło , wysprzeglik , Cały tłumik . Uszczelniacz na Wale . uszczelka pod głowicą hamulce. Przewody wysokiego napiecia . KOSZMAR a mialem ja 6 miesiecy !! i zrobiłem 20000 tys/km !!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW [l/100km]

9,1