Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

alfa 145, 17 lat temu
Silnik 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Rok produkcji 1997
Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Niewielka cena super wyposazenie tak samo jak prowadzenie. Wszyscy mi mowia ze to G....NO nie samochod ale tylko ci co nie mieli Alfy. A radze znalezc sobie mechanika od Alfy bo te niedoszkolone barany mechanicy potrafia tylko mowic ze to badziew bo potrafia tylko naprawiac goly i merce 124. Wszystkie mity o tym jakie one sa złe ropowszechniaja mechanicy ktorzy nie potrafia ich szybko naprawic przekonałem sie o tym kilka krotnie !!!!!!! Dopoki nie znalazłem mechanika ktory zna sie na zeczy
Silnik dynamiczny i elastyczny 1600 cm3 i 120 koni co wiecej trzeba. Naprawde super. Na 5 biegu przejade ccałe miasto a jak potrzebuje na 2 jeszcze pisk opon jak dla mnie super
Skrzynia mogła by byc bardziej precyzyjna ja nie nazekam. Lecz płec piekna ma czasem problemy ze wstecznym i 2 biegiem.
Super sie prowadzi i doskonale trzyma drogi. Jest twarda i to czuc lecz nie ma nic za darmo albo doskonałe prowadzenie albo komfort.
Widocznosc doskonała , lecz do niebieskawych lusterek trzeba sie przyzwyczaic.
Wszystko w zasiegu reki aczkolwiek przełaczniki wycieraczek jak dla poczatkjacego uzytkownika troche zakrecone.
Ogrzewanie dobre klima u mnie działa. Ale nie wiem czemu strasznie prauje podczas deszczu.
Dla kierowcy i pasezera miejsca az nadto , nie woze nikogo z tyłu wiec nikt mi nie nazeka :)
Moja Alfa 145 jest doskonale wyciszona jak stoje na swiatłach zastanawiam sie czy jest silnik właczony powyzej 5000 obr/min robi sie głosno ale o to w tym chodzi :)
jak na ten silnik i na ta moc dla mnie rewelacja w miesice przy normalnej jezdzie 8 litrow to max w moim samochodzie. Dodam ze reno clio 1,2 energy pali 8 w miesicie oraz kazdy inny samochod tej klasy nie zejdzie ponizej 7 litrow. Roznica prawie zadna a komfort i zapas mocy nieporownywalny
1997 rok klima elek. szyby lusterka ABS 2 poduchy halogeny klima centrala imobiliser wspomaganie i to za 5500 zł do rejestracji za ta cene nic lepszego nie mogło mi sie trafic. Jestem bardzo zadowolony
Jak przywiozłem 145 z niemiec w pierwszy dzien pekł przewod hamulcowy a na drugi pasek od alternatora. Jest to wina tego ze długo stała a tak to wszystko działą i zadnych problemow
kompletnie nic !!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW [l/100km]