Ocena kierowcy - Alfa Romeo 145

łenio, 15 lat temu
Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1996
Alfa Romeo 145 1.9 TD 90KM 66kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : zestrojone komfortowo a trzyma się drogi jak nie jeden niby sportowy gti
Alfy nie kupuje się myśląc o roczniku ani o utracie wartości. Kto szuka wyjątkowego pojazdu zainteresuje się alfą inni jeźdzą golfami..
Klekota troche jak to stary dieselek ale gdy turbo zacznie dmuchać to potrafi sprawić niespodzianke pod światłami kierowcą TDI :) Ogólnie dobry olej dobre paliwo i pod maske można nie zaglądać... Mógłby być trochę bardziel elastyczny z niskich obrotów no ale to już urok turbio
Przełożenia dobrze dobrane biegi wchodzą dobrze pewnie nie trzeba ich szukać. Bez zarzutu
Alfa to alfa sportowy charaktre tych aut widać w każdym modelu. Każdy łuk czy rondo korcąaby dodać gazu i pewnie stabilnie wyjechać na prostą :) Miło zaskoczyłem się możliwościami zawieszenia. Jedyny warunek to dobre opony i można szaleć..
Super do przodu do tyłu na boki wszystko przeszklone plus dla alfy (+)
Wszystko pod ręką intuicyjna obsługa wszystkiego co potrzebne nie trzeba się niczego uczyć zero udziwnień.
Ogrzewanie b.dobre choć VW szybciej się nagrzewa. Wentylacja bez zarzutu. Jedyna wada jaką zauważyłem nie da się ustawić nawiewu na szyby i na kabine jednocześnie.
Auto małe a każdy kto wsiada jest zaskoczony! Na miejscu pasażera dzięki desce rozdzielczej jest wystarczająco dużo miejsca dla każdego :) z tyłu rónież 2 dorosłe osoby podróżują komfortowo i wygodnie. Bagażnik również spory.
Mogło by być ciszej we wnętrzu. Klekota słychać ale da się przyzwyczaić :) Nie jest źle...
Super za niecałe 7tyś samochó z orginalnym przebiegiem 170tyś kupiny od zakonnic :) hehe części tanie pierwsze moje auto w które nie wkładam dużo kasy wsiadam i jadę. rewelacja :)
Niby alfa każdy narzeka a ja tam śmigam wymianiam części eksploatacyjne na bierząco i nic sie nie dzieje. Auto mniej zawodne od astry którą miałem wcześniej. Jeszcze mnie nie zawiodło.
brak.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]