Lista ocen Alfa Romeo 146 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW 1997-2001 (97)

3,6
~mario
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
autu nadaje sie tylko do serwisu, a nie na drogi.jeżdze z warszawy często do rodziców i tych samochodów jakoś nie widze na trasie(pewnie większość stoi na warsztatach)
3,3
~czaki
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
ogólnie autem jeżdżi się dobrze jeżeli się o niego dba. Jednak utrzymanie samochodu nie jest tanie, trzeba być przygotowanym na dość duże wydatki zwlaszcza gdy się jeżdżi na gazie LPG. Komfortowe auto na dalekie trasy, bardzo dobrze wchodzi w zakręty i trzyma się drogi
~xlr8@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Typowa Włoszka, ma swoje mankamety (znów wariator, zabrudzony silnik krokowy), czasem zaskrzypi tu i ówdzie ale przyjemność z jazdy ogromna.Promień skrętu na poziomie przegubowego Ikarusa...W porównaniu z nowszymi 156 i tak wypada o niebo lepiej.
~cinek
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Byłem bardzo mile zaskoczony co potrafi 1.4, chodzi równiutko, lubi wysokie obroty (Silnik)
~donald w.
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Wszystko tak jak powinno byc tylko ten fazator i brak kompetencji serwisow w Polsce (testowalem juz dwa: Poznan i Zielona Gora). Ten drugi to omijac z daleka!!! Z Poznaniem da sie zyc ale cudow tez nie ma.
~pitl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Auto z charakterem,drogi i kiepski serwis [Warszawa-Carcom],pasek rozrządu sypnął się po 50tys. km ,zwróćcie uwagę na przeglądzie po 40tys. aby serwis to sprawdził bo inaczej czeka was planowanie głowicy i część nowych zaworów,poza tym reszta bez zarzutu.
~Lupus
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Jesli chodzi o Alfę 146 z 1997 roku z silnikiem Boxer 1.4 to nie mam żadnych uwag. Roządna jazda na pewnym paliwie zapewni kierowcy długotrawłą eksploatację bez kłopotów serwisowych. Nadwozie i podwozie dobrze zabezpieczone antykorozyjnie. A jeśli chodzi o paliwożerność to wystrczy delikatnie wciskać pedał przyśpieszenia a Alfa mile nas zaskoczy w oszczędnościach na stacji paliw.
~al66
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
cos za cos... na trasie trzyma sie rewelacyjnie ale bruk i płyty.... az zal sluchac co sie tam dzieje (Układ jezdny)
3,3
~daniel cork
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
to zalezy ja mam ja od 3 miesiecy nie wiem jak to sie nazwa ale podobno to wariator niewiem nie znam sie ale... ale czasami zdarza sie tak ze nie ma mocy tu w gaz a on nic jakby sie duilk i strzela niewiem (Silnik)
~Axel
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Jak na rok użytkowania mimo młodego wieku Alfy nie miałem żadnych większych problemów (Silnik)