Oceny Alfa Romeo 146 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-2001

Alfa Romeo 146 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo 146 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-2001

Alfa Romeo 146
fajne autko,mam je od nowosci,dobrze się prowadzi,nawet bardzo!dosc ekonomiczne,choc koszt czesci zbyt drogie!!(świece ok 650-700zł!!wymiana raz na 100tyś km!)Trzeba uważać na serwisy!!mnie zrobili raz "pięknie"mieli wymienic przegub(po uderzeniu w koło,zaczeło mi delikatnie stukać)niestety wymienili tylko gume okalającą przegub(a powiedzieli mi,że wymienili całość!) i zawalili do środka tawotu,chodziło to ok 2 lata i przegub pordzewiał(teraz...
Alfa Romeo 146
Fajne autko tylko trzeba mieć troche szczęścia i trzeba uwazać od kogo się kupuje, bo lubi jak mu się pogoni kucyki, ale niestety szybko wtedy łapie kontuzje! Polecam, te pare PLN więcej na naprawy jest warte przyjemności jazdy autem które ma dobrą marke i wygląda inaczej niż reszta! Na pewno nie jest to natomiast samochód dla miłośników Skody czy Daewoo
Alfa Romeo 146
Nalezy omijać niekture serwisy. Ja kupiłem swój samochód w AutoPolu w Z.Górze i wiecej do nich nie zajadę. Wielokrotnie popisali się brakiem fachowości. Nie potrafili ocenić przyczyny bez zostawienia samochodu w serwisie i odrazu kończyło się rachunkiem przynajmniej za examiner.
~Jan Cała - Kraków e-mail: [email protected]
Alfa Romeo 146
gdyby to było brzydkie utopiłbym w Wiśle. Największych uszkodzeń dokonały serwisy autoryzowane w Krakowie. Polecam gorąco szczególnie Polinar i Polinkrak chociaż Viamotowi też dużo nie brakuje. Osiemnaście lub dziewiętnaście napraw gwarancyjnych "wykonanych", a trzeba by było jechać jeszcze dwa lub trzy razy na poprawkę poprawki naprawy.
2,8
Alfa Romeo 146
Auto dla mlodych ludzi, jednak wersja z silnikiem 1,4 boxer nie daje przyjemnosci z jazdy bo przyspieszenie rzedu 12-13 sek. do setki to nie rewelacja. Niepodatny na tuning (moj nie wytrzymal). Niestety... to niezbyt udany model ze stajni FIATa. Z cala sympatia dla starych modeli AR, Ave
Alfa Romeo 146
Ogólnie autko godne polecenia szczególnie jak ktoś lubi rasowy dźwięk silnika bez modyfikacji to tu BOXER jest wprost idealny.
~ Roman Jarmułka
Alfa Romeo 146
naprawde dobra włoska robota.Ma pare mankamentów czasem coś zaszwankuje-wtedy wiadomo-reperuje sie jak kazde inne auto.Nie oszukujmy sie -wszystkie auta sie psują.Generalnie mozna sie przyzwyczaić
~grigor23 [email protected]
Alfa Romeo 146
Alfa jest to auto dla ludzi z charakterem pięknie sie prezentuje ma sportowe zacięcie po prostu robi wrwzenie
~Robak
Alfa Romeo 146
Kobiety powinny być jak Alfa: piękne bez względu na wiek, szybkie, namiętne, chętnie się do nich wraca, czasami(!) grymaszą ale w sumie są doskonałe
Alfa Romeo 146
to ostatni włoski samochód jaki kupiłem, przesiadam się na ople