Ocena kierowcy - Alfa Romeo 147 Hatchback

Michal A., 16 lat temu
Silnik 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Rok produkcji 2001
Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Trzyma sie drogi i mozna z latwoscia manewrowac w miescie pomiedzy audi TT golfami GTI.. itp. Poza tym JEST PIEKNA!!
Troche marudzi tak jak moja dziewczyna. Ale ta druga mimo wszystko bardzej. Kocham je obie :D
Jedyny samochód który przyśpiesza płynnie od 1000 obr na min nawet na 5 biegu. Przyśpieszenie dobre do 160 km/g i zadzwiająco dobre powyżej. Niestety po 1 dniu jazdy silnik był do wymiany. Ale udało sie go zrobić po tańszych kosztach. W sumie za 6 letnie auto z nowym silnikiem zaplacilem 22000 tys
Kupiełem go ze zerdzewiałymi ciegnami skrzyni biegów. Jak narazie nie wymianiam bo skrzynia działa coraz lepiej.
Trudno sie z nim poslizgać. Mozna wchodzić w ostre zakrety powyzej 150 km/g. Ktore z waszych aut to potrafi?
Nie bede oszukiwał. NIby siedzi sie nie za nisko ale samochód ma najgorszą widoczność posrod aut ktorymi jezdzilem, Mercedes ML, Fiat Punto, Ford Focus
Nie mam zastrzezen. Moze przydalby sie wiekszy schowek.
Szkoda ze nie mam climatronica. Ambitny sytem ogrzewania. Szyko sie wlacza i auto samo odmraza szybe gdy potrzeba. Gdy ustawimy nawiew na szybe przednia moc i temp powietrza zostana przestawione na wczesniej zdefiniowane.. Bajer ale przydaje sie ..
Z przodu wystarczy z tylu nie wiem nie siedzialem. Ale pasazerowie z tylu narzekaja na komfort jazdy.
Srednio. Sluchac silnik. Zawieszenie tylko jak juz cos nawali.
W miescie przy jezdzie 10 L ale rzadko ktory samochod mnie wyprzedzi. W trasie przy predkosciach powyzej 150 potrafi przyspieszac i pali okolo 11L. Jak jechalem w ten sposob Fordem Focusem 1.6 bezyna to fordzik spali 16 L!!
22000 zl za auto 6 letnie z nowym silnikiem i zawieszeniem. Drogo?
Nie dzialaja mi przycisk od strony kierowcy do otwierania szyby pasazera. Wymiana hamulcy z przodu 390 zl. Nie wiem czy to drogo bioroc pod uwage wielkosc wentylowanych tarcz i klocki z czujnikami.
Po pierwszym dniu padl silnik. No coz.. Mialo wymianiane zawieszenie a po 5 tys juz cos halasuje. Mimo wszystko kocham ten samochod.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW [l/100km]

10,5