Ocena kierowcy - Alfa Romeo 147 Hatchback

alfa 147, 11 lat temu
Silnik 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Rok produkcji 2001
Alfa Romeo 147 Hatchback 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : witam posiadaczy alfy 147 ja osobiscie jestem zadowolony z beli kupilem ja na spontanie jechalem po bmw e46 a w zapasie mialem belle w drodze powrotnej bmw bylo w takim stanie ze skoda mowic wiec jak zobaczylem alfe w skorach i bogatym wyposarzeniu zakochalem sie slyszalem opinie ze to zlomy ale osobiscie znalem jedna osobe ktora jezdzila i pamientam ze kiedys pytalem sie go czy zeczywiscie to zlomy kolega zaprzeczyl byl zadowolony z niej no ale pomyslalem ze karzdy chwali swoje no i stalo sie kupilem alfe sprawdzilem olej w skszyni i w silniku przejechalem sie po dziurach i na zakrentach nic nie stukalo nie znosilo wydawalo sie ok wiec kupilem po powrocie do domu wpisalem opinie o tym samochodzie i o tej skrzyni to sie za lep zlapalem i pomyslalem jaki to ja glupi jestem ze go kupilem przes caly czas plulem sobie w brode i czekalem asz cos sie zepsuje ale tak sie nie stalo jerzdze juz rok i nic a nie nalerze do osob wolno jerzdzoncych zaczelem sie interesowac alfami i opiniami osob kturych sie pytalem przewarznie mowili ze kolega mial i narzekal albo szfagier kupil i za lep sie zlapal bo caly czas cos sie psulo jak spotkalem osobe ktura jezdzila alfa to mowili ze jest ok jak karzdy samochud cos sie dzieje ale zazwyczaj drobnostki a frajda z samochodu ogromna wiec po pewnym czasie przestalem sie bac ze cos sie rozwali i kaplica i nie zaluje ze kupilem i jeszcze zaoszczedzilem na kupnie
troche za twarty ale odwdziecza sie w zakrentach

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW [l/100km]

10,3