Ocena kierowcy - Alfa Romeo 147 Hatchback

scyzor, 15 lat temu
Silnik 1.9 16V JTD 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 16V JTD 150KM 110kW 2005-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : uwielbiam mocne diesle:)
autko o pięknym wyglądzie srodek miło mnie zaskoczył dobre komponenty w porównaniu z plastikiem w mito i 159 to 147 wypada o niebo lepiej!!!!! zawsze chciałem miec alfe i kupiłem a martwił będe sie poźniej:)
Silniczek Dynamiczny choć spodziewałem się kropki nad i:) troche głosno w środku rano cichy nie klekocze ładny basowy pomruk
w miare precyzyjna małe przełożenia na 1 i 2 biegu od 3 do 5 zaczyna sie zabawa 6 ndbieg
zasem wydaje mi sie ze auto ucieka na wybojach moze przez to ze mam sportowe zawieszenie puki co nic mi nie stuka i oby tak najdłużej:)
przód ok dla mnie za małe lusterka tył mógł by byc lepszy:) boczne szyby w wersji 3 drzwi to akwarium:)
rewelacja nie sposób pomylic jej z innym samochodem przy zakupie ni ekirowałem sie rozumem tylko emocjamijakie wzbudza to auto
nie miałm okazji sprawdzić ale grzeje i chłodzi:)
mam 2m jak dla mnie z przodu rewelacja z tyłu nie siedziałem ale rodzice nie narzekali:) utrudnione wejscie do tyłu w wersji 3 drzwiowej z fotelami podgrzewanymi kubełkowymi wrecz tragedia mała luka starsze osoby sie klinują młodej jest cięzko sie wygramolić polecam 5 drzwiową
troche głosno ale to diesel nie mam porownania z lepszymi markami dla mnie ok
w miescie pije potrafi i 10 przy jezdzie market dom przy małych odcinkach ale trasa 5 te 150KM nie bierze sie z powietrza:)
bardzo dobry kupiłem prawie 2006 za 32 tys bezwypadkowa wersja Ti Q2 cena nowej ponad 100tys
podczas mrozów zapaliła mi sie choinka na zegarach ale po paru chwilach dosżło wszystko do ładu obyło si ebez aso:) co do reszzty nie wiem mam ja miesiąc mam nadzieje ze bedzie ok:)
puki co nie miałem słyszałem złe opinie o alfie ni euwierzyłem:) jak sie sparze to na pwno tu wejde i ja obsmaruje:)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 16V JTD 150KM 110kW [l/100km]

6,8