Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

Kondi, 18 lat temu
Silnik 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Rok produkcji 1997
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Na poczatku zanim mialem to auto alfa romeo wydawali mi sie autem beznadziejnym ale gdy wsiadlem do niej, przjechalem sie probnie uwierzcie mi ze nie chcialem wysiadac, swietne auto!
silnik reaguje swietnie mozna nim zaszalec jak i odwiesc dziadkow na impreze :) ma bardzo delikatny pedal sprzegla wystarczy lekko popuscic i autko juz zaczyna rwac
na poczatku myslalem ze cos nie gra ale jak kazde auto ma cos swojego tak ta alfa potrzebuje smialego wbijania biegow, inaczej bedzie maly zgrzyt
genialny wystarcza 2 obroty gladko chodzaca kierownica aby obrucic kola pod tym wzgledem bije konkurentow na leb
hmmm w ferrari powiedzieli ze auto jest po to aby jezdzic do przodu a nie do tylu, ale czasem swoia alfa tez musisz zaparkowac i tutaj tworzy sie problem bo lusterka male a i szyba tylnia mogla by byc wieksza... ja u siebie zalozylm czujniki parkowania spisuja sie genialnie koszt 100zl takze mysle ze sie oplaca
nie mam nic do zazucenia :)
automatyczna klima spisuje sie bardzo dobrze, w miare szybko w autku sie nagrzewa a w lecie chlodzi...
z przodu to az za duzo z tylu nie jezdzilem:) ale nikt jak dotad sie nie skarzyl
doskonalem slychac tylko cichy poglos silnika ale sytuacja zmienia sie wchodzac na wysokie obroty:)
w miescie pali okolo 8 litrow przy spokojnej jezdzie jak dla mnie wystarczajaco chociaz zastanawiam sie nad gazem...
Jezeli chodzi o auta nowe to ich cena jest zbyt wysoka ale uzywane kilkuletnie to juz inna sprawa :)
brak
puki co to jeszcze nic nie robilem ale 1 wlasciciel (wloch) jezdzil z kazdy uperelem do mechanika... ale i tak mowil ze nic sie nie dzialo na karcie serwisowej rowniez nie jest nic wbite aby naprawiali...

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V T.S. 120KM 88kW [l/100km]

7,8