Oceny Alfa Romeo 156 I

Najnowsze oceny Alfa Romeo 156 I

~Kowacz
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Alfa Romeo 156 I
Każdorazowo, kiedy wsiadałem, miałem banana na twarzy. Miałem wersję ze Sportpack :-)
~Michał
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Alfa Romeo 156 I
Mimo, że zawieszenie jest piętą achillesową tego auta, to wynagradza to jazdą. Pokonywanie zakrętów to czysta przyjemność jak i ogólnie jazda tym autem :)
~jaaaaa
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Alfa Romeo 156 I
Wspaniałe auto . Silnik rewelacja , u mnie jest podniesiona moc do 165 km , wciska w fotel ...spalanie po Warszawie bez korków 4.9 l !! czasem 5.3 l !!! Trudno mi w to uwierzyć ...znakomicie wyposażona , skóry bose itp ..pełen komfort
~Mewa
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Alfa Romeo 156 I
Alfa Romeo 156 Selespeed, bo takie auto posiadam to samochód nietuzinkowy. Jest to moja druga 156 i w żadnym samochodzie nie czułem się tak dobrze, mimo wieku daje mi to co auto powinno mieć w sobie. Nie czytajcie w Internecie bzdur na temat Alf, to dobre auta. Ja mam wersję ze skrzynią selespeed, która w internecie jest opisana jako zmora kierowców, ja twierdzę, że ta skrzynia to super sprawa.
~mmax88
Kombi 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Alfa Romeo 156 I
Najlepsze auto jakie dotychczas miałem. Wygląd to rzecz gustu - mnie podoba się bardzo, pomimo, że srebrny (najgorszy kolor z dostępnej palety). Jeździ fenomenalnie, wywołuje uśmiech na ustach za każdym razem. Usterkowość na akceptowalnym poziomie.
~Tobiasz
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Alfa Romeo 156 I
Bardzo fajne auto za śmieszną kasę. W tych pieniądzach jest to w zasadzie jedna z najlepszych opcji - ładne, wygodne auto z fajnym silnikiem, ekonomiczne. Co więcej. Następnym autem będzie 159 ;)
~Falcor
Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Alfa Romeo 156 I
Na pewno nie jest to samochód dla każdego. Nie jest idealny, ma swoje wady i nie wygra w konkursie na najbardziej praktyczne auto. Za to ma w sobie to coś specjalnego, którego innym autom brakuje. Pod względem urody jest dopracowany w każdym szczególe (jaki jeszcze wóz oferuje takie zegary?) i potrafi dać sporą przyjemność z jazdy. Zadbany egzemplarz nawet po latach wygląda lepiej, niż nowe samochody o urodzie pudełek po butach. Samochodu o...
~Jacek
Kombi 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Alfa Romeo 156 I
Fajne auto dla osoby która lubi wygodę podróżowania i precyzję w prowadzeniu
~Patryk
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Alfa Romeo 156 I
Całokształt oceniam na plus, poza mnóstwem drobnych rzeczy samochód w wersji z dieslem lub V6 jest godny polecenia, pod warunkiem, że lubisz Alfę.
~Michał Wójcik
Kombi 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Alfa Romeo 156 I
Posiadam kilka lat Alfe 156 Sport Wagon 2.0TS. Zakup byl spontaniczny. W sumie Alfe albo się kocha albo nienawidzi. Przejechałem za 3 lata 51 tys km w tym na gazie przez ostatni rok 41 tysięcy km. Do instalacji Landi Renzo nie mam zastrzeżeń. W mojej Alfie zmieniłem silnik przy 197 000 km. Silnik 2.0 ts od wersji 150 koni z 2001 roku. Leję olej 10w60 I systematycznie kontroluję co tydzień bo może ubywać. Ale po zmianie na pompę olejową...