Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

ALFISTA (Przeciwnik GOLFÓW {czyli KOŁKÓW} ), 17 lat temu
Silnik 1.6 16V T.S. 120KM 88kW
Rok produkcji 1999
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.6 16V T.S. 120KM 88kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Ja do tego auta nie mam zastrzezen (AD do punktu pierwszego). Super przyspiesza super V-max !!!!!!! Napewno ładniejsza od BMW i Mercedesa(moze nie lepsza ale ładniejsza napewno) (o Audi juz nic nie mówie) a o Golfie to nie wspomne (Golf to KOŁEK)
Super auto!!! Nie rozumiem tych osób co mówią ze Alfy są do niczego!! Sami jestescie pajace i do niczego!! Jak założyłes gaz to normalne ze silnik siądzie!!! Nie stać cie na Alfe i na silnik benzynowy to kup diesla a nie pakuj gaz!!!!! Ludzie!!! Ja mam Alfe 4 latka w benzynce i nic przy niej nie robiłem oprócz wymiany klocków i filtra powietrza!!!!! Wymieniłem tylko końcówki drązków stabilizatorów przednich !!!!!!! I nic więcej!!!!! Super auto!!!!
Skrzynia ok!!! Nieraz trudno wchodzi wsteczny, ale mam na to sposób. Przed wcisnięciem wstecznego wykonajcie jeden ruch w lewo dźwignią a potem w prawo do końca i dopiero wsteczny!! Wtedy wchodzi jak w masło!!!
Super!!!! Trzyma sie drogi jak przyklejona!!!!!!!!!!!! Mercedes E-clsse czy inny siadają !!!!!!! Lepsze w zakrętach jest tylko Evo
Przód super!!!!!! Tył gorzej ale idzie przywyknąc!!!!
Bardzo dobrze!!!!
Nie mam zastrzezen~!!!!!!!!!
Przód rewelka!!!!!!! Tył moze byc!!!!!
słychac tylko lekko silnik a szczególnie piekny pomruk przy od 160km/h --- to jest zaleta!!!!!!!!!!!
Alfa nie pali duzo!!! Miesci sie nawet w 6.5 litr
Alfa jest bardzo tania!!!!!!!!!!!!!!!! Na swój wygląd i silnik i niezawodnosc!!!!!!
Jak narazie nie mam zastrzezen :) Mam ją 4 latkA
nic sie nie psuje wsiadac i jezdzic!!!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 16V T.S. 120KM 88kW [l/100km]

Alfa Romeo 156 I Sedan