Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

mati018@op.pl, 18 lat temu
Silnik 1.8 16V T.S. 144KM 106kW
Rok produkcji 1998
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.8 16V T.S. 144KM 106kW 1997-2003 - Oceń swoje auto
Jest to autko w sam raz dla 4-osobowej rodzinki, jednocześnie gdyby tatuś chcial wyskoczyć się pościgać ;) silnik dysponuje dużym zapasem mocy i nie będzie odstawał od kolegów w bmw czy hondzie!! Jednym słowem....ciężko ją określić, ma temperament, zarówno pod maską jak i na zewnątrz, a z odpowiednim ospojlerowaniem nikt nie przechodzi obok obojetny!! Pozdro dla wszystkich miłośników marki
Do momentu aż nie wysiadł przepływomierz silnik to była filharmonia, wszystko płynnie i szybko
szybkie, precyzyjne zmiany, wczesniej jezdziłem japoncami i naprawde od nich nie odstaje!!!
dobrze tłumi nierówności ale jak wpadnie w większą dziurę (których na naszych drogach nie brakuje) to kręgosłup mam w ...;)
niestety to jedna z jej słabszych stron, przód jeszcze ujdzie, na boki juz gorzej ale tył to porażka:(
nie mam klimy, mam za to szyberdach, i jest ok!!a ogrzewanie też jest świetnie poustawiane, szybko się nagrzewa a latem fajnie chłodzi
Z przodu bez dwóch zdan miejsca pod dostatkiem ale z tyłu najwyżej 2 osoby!!
to już naprawde wysoki poziom, jak ludzie wsiadają do środka to są barrrdzo pozytywnie zaskoczeni!!
przy jeżdzie na 5 biegu 190km/h, 150 KM potrzebuje trochę "paszy" :) podobnie w miescie, ale 10 litrów przy tej mocy nie jest to wielce wygorowana ilosc! NAprawiam ją żadko więc cięzko mi powiedziec cokolwiek o cenech napraw, ale wbrew powszechnym opiniom nie jest bardzo awaryjna!
ciężko ją porównać do włoskiego konkurenta-fiata, ma dużo wyższą jakość którą dostajemy za niewygórowane pieniądze!!
gdyby nie felerny przepływomierz to nie miałbym żadnych zastrzeżeń, acha no i jakis dziwny nalot przy lusterkach...???
BRAK

Usterki Alfa Romeo 156 I