Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

Grigor 156, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW
Rok produkcji 1999
Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 i 16V T.Spark 155KM 114kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : Super czułe hamulce kto się przejedzie to póżniej zazdrości lub mysli ze u niego w aucie sie popsuły.
Hymm... wczesniej miałem alfe 146 w brew mitom autko jeżdziło bez zazutów mam nadzieję ze i to będzie mi służyć. Ceny części Ludzie szukajcie a znajdziecie np. zakupiłem świece za 24zł nie za sztukę ale za komplet czterech sztuk NGK wartosci cieplne takie jak podaje producent silnika oczywiście świece nowe ze sklepu Filtr powietrza 21zł oleju 7zł przewody wysokiego napięcia 65zł ITP.. A i odradzam serwisy oszukują ludzi lepiej jechac do swojego zaufanego mechanika!!!
Jest ok no nie powie do trzech tysięcy obrotów jest leniwa ale po przekroczeniu magicznej trójki jak by sie załączył nitro
mam wersie skrzyni tip tronic swietnie sie sprawuje mam nadzieję ze ze bedzie tak dalej:-)))
Autko trzyma sie drogi jak przyklejone co do zawieszenia jeszcze niewiem zrobiłem kilka tyś i narazie nic!!!
Jak na sedana to daje rade
Wszystko pod ręką a te zegary coś pięknego :-))
Inteligentne podgrzewanie przedniej szyby fajna sprawa zimom
No z przodu jest oki z ztyłu nie jeżdzę :-))
Jeżdziłem juz wieloma autami podobnej klasy i było tak sobie a tu przy 200Km\\h można swobodnie rozmawiac
No tu troszkę boli kieszeń ale niema nic za darmo spalanie przekłada sie na moc a 155KM to nie byle co
Co prawda długo szukałem ale trafiłem za 8,500zł cena rewelacja a autko sprawne całe i ładne :-) Autko prezętuje sie na ulicy jak za co najmniej 20tyś zł Linia nadwozia i wnętzre coś pięknego.
Jak na razie tylko paski płyny i smigam
Jak na razie tylko paski płyny i smigam