Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

Silnik 2.0 JTS 165KM 121kW
Rok produkcji 2003
Alfa Romeo 156 I Sedan 2.0 JTS 165KM 121kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Karoseria : Auto jest piekne jak niejedna wloszka
Układ elektryczny : zarowki hehe komentarz nie potrzebny : )))
Zaczne tak, teraz wiem co to znaczy posiadac alfa romeo. To auto sie kocha, milosc ktora trwa i trwa. Mieszkam w Anglii i posiadam model 156. Jestem zachwycony, linia nadwozia, po prostu wloszka jak bella dona. To auto jest piekne ma dusze ma swoja osobowosc nie tak jak niemieckie czy japonskie auta ktore sa zimne. Wloska szkola projektowania jest najlepsza, wszystko robione na miare. : ))))
Co tu pisac, silnik to mocny punkt w aucie pieknie brzmi, dobrze sie zbiera, oczywiscie sa lepsze silniki w tej klasie, ale i tak ten silnik jest jednym z lepszych, jestem zadowolony. : ))))))
Tutaj przydal by sie zdecydowanie 6 bieg, skrzynia biegow pracuje super biegi wchodza plynnie, sprzeglo pracuje dobrze.
Rewelacja, bomba. Nie sadzilem ze bedzie az tak dobrze. Trzyma sie drogi i nie przechyla sie w zakretach. Zawieszenie to polaczenie kompromisu miedzy sportem a luksusem
Bez zastrzezen, do tylu ok, dla mnie nie stanowi problemu parkowanie tylem przy spogladaniu w lusterka zewnetrzne, mogly by byc troszke wieksze
Z przodu super wszystko na miejscu i pod reka z tylu nie wiem bo nie jechalem jeszcze w swoim aucie na tylnej kanapie : )). Bagaznik dla mnie starczy
Jest dobrze klima dwustrefowa robi swoje, osobne ustawienie na przod i na tyl.
Dla kierowcy i pasazera obok kierowcy miejsca jest sporo a dla paszerow z tylu hehe nie obchodzi mnie to :))) Auto kupilem dla siebie a nie dla pasazerow hehe
Piekny pomrok silnika, moze nie jest to dzwiek jak V6 BMW ale i tak jak na silnik 4-ero cylindrowy brzmi pieknie, szczegolnie jak sie przycisnie na 3 biegu. Powyzej 160 ciut glosno
Auto pali ok 9L na 100km. Nie ma co sie dziwic, auto przy takiej masie i mocy nigdy nie bedzie palilo malo, to tak jak z piekna kobieta, trzeba z nia pojsc do restauracji do kina na zakupy itd... Na trasie pali w zaleznosci od stylu jazdy, ja na to nie zwracam uwagi, leje i sie smieje
Porownujac ceny aut w Anglii i Polsce tutaj auta sa o niebo tansze. Mi sie udalo kupic egzemplarz w swietnym stanie za niewielkie pieniadze. W polsce za takie auto musial bym dolozyc 12-15 tys wiecej, tak moi mili.
Zarowke tzreba wymienic bo z tego co widze i czytam to jest normalne w tych autach : )))
Auto posiadam pare miesiecy, wiec powaznych usterek nie mialem, wszytko dziala i pracuje jak powinno

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 JTS 165KM 121kW [l/100km]

8,6