Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

Silnik 2.5 i V6 24V 190KM 140kW
Rok produkcji 1998
Alfa Romeo 156 I Sedan 2.5 i V6 24V 190KM 140kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : Nie zemskie przyspieszenie i ten dzwiek
Uwazam ze uznanie marki ze jest awaryjan jest bzdura porownajcie inne auta z tych lat np VW
Powiem tak jeździłem kilkoma samochodami różnych marek ale to co zaoferowała mi Alfa jest nie do opisania naprawde ciężko jest opisać to co sie czuje jak sie wciśnie gaz w podłogę i widzi mijane samochody z prawej strony.BMW nie ma żadnych szans przynajmniej te z podobnym silnikiem:)
Tu troszke mogło być lepiej przy szybkich redukcjach czasem potrafi dac o sobie znac ale ogólnie ok
Układ jezdny idealny jednak zawieszenie wielowahaczowe to konfort i zarazem bezpieczństwo w prowadzeniu cholerstwo troszke za delikatne jak na nasze drogi ale nie jest tragedia pocieszam sie ze VW Passaty B5 maja jeszcze słabsze:)
Widoczność dość dobra w porównaniu z Fiatem Tempra to jest idealnie;)
Tu bez rewelacji wszystko tam gdzie byc powinno jest dobrze
Mówiac szczeze nie narzekam choc na zime moglo by byc webasto;)
Moze byc choc w porównaniu z Tempra to maluch ale z w porównaniu z Pegoutem 307 to kosmos:)Przynajmniej z przodu
Niewiem jak jest bo i tak słucham radia ale czasem na prostej gdy wkrecam alfiątko na wieksze obroty dzwiek silnika jest nie zapomniany ahh.....
dobrz to moze przemilcze po co psuc opinie moglo byc lepiej choc pewnie gorzej byc tez mogło no cóz nie ma silników 200konnych które pala 2litry:)
Kurde jaki samochod mozna kupic z takim wyposazeniem takimi osiagami takim wygladem za taka kase
Te polskie drogi one mi niszcza autko.Ale w Passacie jest jeszcze gorzej.Tyle ze w alfie mozna np.wahacze zalozyc od Fiata marea :)
Nigdy mnie nie zawiodła wiadomo jak dbasz tak masz tu trzeba pilnowac wymiany olejów filtrów i reszty rzeczy

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 190KM 140kW [l/100km]

12,7