Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

Pawel, 13 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 1999
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : SILNIK JEST genialny!!!!!!!! Pod każdym względem!!!!!!
Auto jest nastawione na kierowce i to czuć w każdym centymetrze tego samochodu!!Genialna linia nadwozia!!!! Ach te tylne klamki nadające optycznego wyglądu Coupe!!! Czarne nadwozie na bananowych skórach robi wrażenie na każdym kto wsiądzie do tej pięknej włoszki!!!Jeździ się nią rewelacyjnie!!!Wielowahaczowe zawieszenie pozwala na wiele!! Nie zamieniłbym Alfy nażadna inną marke!!!!!!!ONE SĄ PO PROSTU GENIALNE!!!!!WRĘCZ OBŁĘDNE!!!POLECAM KAŻDEMU!!!
SILNIK W TYM AUCIE JEST PRAWDZIWĄ PEREŁKĄ!!! Kultura pracy zabija na miejscu wszystkie TDI.Na wysokich obrotach brzmi na benzynowy, a na jałowym biegu wogóle go nie słychać. Elastyczność jest rewelacyjna! Z każdego biegu od 1500 obrotów mamy zakres pełnego momentu obrotowego.
Bardzo precyzyjna!!Biegi wchodzą idealnie!!
Wielowahaczowe zawieszenie daje niesamowitą frajde z jazdy!! Na Nasze polskie drogi trochę delikatne, ale większość aut nie radzi sobie z naszymi pięknymi drogami.
Wszystko bardzo dobrze widoczne, kierowca nie czuję się jak w kartonie, tylko jak w prawdziwym aucie!!
Konsola środkowa to małe mistrzostwo świata!!Wszystko tak rozplanowane że nie trzeba odrywać swojej uwagi od jazdy.
Climatronic w tym aucie jest bardzo wydajny.Zarówno świetnie chłodzi w upalne lato, jak i ogrzewa w sroga zime.
Jest to auto klasy średniej i to czuć w każdym centymetrze tego auta!!! Na bardzo dalekie podróże dla 4 osób jest wręcz idealne!
Silnika wogóle nie słychać, jedynie przy bardzo wysokich obrotach.Zawieszenie ładnie tłumi nierówności na drodze.Nawet jak z naprzeciwka jedzie mocno rozpędzony TIR i przejedzie obok nas, bardzo cichótko go słychać.
GENIALNE!!!!!!!! Średnie spalanie 5.6 L na 100KM!!!! w Mieście Pali około 7 litrów, na trasie 4.
Jest to moja 3 Alfa i nigdy w życiu nie miałem z jakąkolwiek problemów!!!Ich awaryjność to mit, na który sobie zapracowali w latach 80-tych. Na potwierdzenie tego Alfa Romeo 159 jest na 7 miejscu w kwalifikacji Dakra.
Jak do tej pory NIC!!!!!!!!!!!!!!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 105KM 77kW [l/100km]

5,6