Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

szczepan, 13 lat temu
Silnik 1.9 JTD 105KM 77kW
Rok produkcji 1998
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Karoseria : Wyglad nie był aż taki zły. ładne felgi i ciemny kolor ok.
Zawieszenie : Tragedia
Układ elektryczny : elektrycy nie chcięli widzieć tego auta już na oczy..
Nie będę Polecał auta, bo akurat ja trafiłem taki egzemplarz. Psuło sie mi raz w tygodniu. Najlepiej jak pojechałem 500km i mi sie chciało odpalić w dzień wyjazdu. za miesiąc powtórzyło scenariusz. Elektronika Tragedia, Zawieszenie Tragedia, Czesci bardzo drogie. NIE POLECAM!!! Kiedyś też czytałem komentarze takie jak napisałem teraz sam i powiedziałem, a pewnie ktoś głupoty pisze itp. ale pisze prawde bo ja sam straciłem ponad 5tys na auto za które dałem 9.5tys.a za 15bym już miał miód
Jeśli chodzi o sam silnik to jest ok. Cicha praca,elastyczność.Lecz osprzęt silnika nie za bardzo.
Skrzynia bardzo fajnie chodził.lekko i bezproblemu. NIgdy nie było problemu z wrzucaniem biegu. można uznać to za lekki plus alfy. ale ma ich niewiele.
TRAGEDIA!!! wszytsko stuka, puka,zero komfortu. Cześci baaardzo drogie.same wahacze górne 300zł, amorki 600zł. wiec trageria. zawracać strzeba na trzy-słaba skretność.
Słabo.przy cofaniu nic nie widać.
no tutaj jest ok.
generalnie w zime jeździłem w kurtce i czapce. zamarzał mi od srodka. zamki w drzwiach oczywiscie pozamarzane.niby zima, ale w innych autach nie miałem problemu w tym samym czasie.
przecietnie.
dość cicho. w trasie nie miałem problemu i nie musiałem podgłaszać radia:)
Nie ma rewelacji. w trasie 6 minimum w mieście 7.5 nawet do 8.
Cena mała wieć jakośc tez kiepska.
Poważnych usterek nie miałem, ale pierdoły mi zniszczyły psychikę. Kabelek od pompki paliwa, brak masy, Żarówki paliły sie co tydzień.
Alfa Romeo 156 I Sedan