Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

Kamiul, 14 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2001
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Silnik : Bałem się że będzie gorzej ale poza spalaniem to się fajnie jeździ
Powiem tak jeśli ktoś zapyta czy kupić odpowiem: nie plecę szczególnie ani nie będę odradzał zakupu
Silnik pracuje całkiem fajnie, równo, elastyczność też na przyzwoitym poziomie
Biegi płynnie się zmieniają bez zgrzytów czy jakiegoś szukania ich po całym samochodzie ;)
Miało być coś fajnego do dosyć szybkiej jazdy ale wg mnie trochę za miękkie zawieszenie no i z wytrzymałością na naszych drogach bez rewelacji ale z drugiej strony jakie zawieszenie będzie dobre na nasze drogi....
Do przodu ok, do tyłu trochę gorzej i w lusterkach i przez tylnią szybe
Wszystko czytelne i pod ręką chociaż przeciwmgielne się właczają jak torebka mojej ukochanej leży na przyciskach ;)
Klimatronic sprawuje się dobrze. Szybkie odraszanie szyb jest fajną sprawą mały przycisk a cieszy
Do przodu to rzadnych zastrzeżeń przy moim wzrośćie 185 ale mój dziadek przy 150kg wagi ledwie się mieści na siedzeniu pasażera. Dla pasażerów z tyłu to nie ma rewelacji przy odsuniętych przednich fotelach- ogólnie to nie ma tragedii ale do passata to baaardzo daleko
Mogłoby być lepej
Wg mnie powinien trochę mniej palić i ceny części też by się przydało żeby były niższe. Zawieszenie drogie w naprawie, termostat prawie 200pln ale ogólnie materiały eksploatacyjne w normie tzn nie odbiegają od reszty stawki.
Za te pieniądze samochód z klimatronicem i skórą, bez poważnych napraw - to wszystko jasne...
Zimno w zimie - termostat 200pln, w mróz nie odpala świece żarowe 60zł/szt i jakiś pasek co jakiś czas a poza tym to wszystko ok.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]

6,6