Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 I Sedan

david-81, 18 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2002
Alfa Romeo 156 I Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2003 - Oceń swoje auto
Rewelacyjna kultura pracy, ale to dzięki zmiennej geometrii łopatek turbiny. No i elektroniczne systemy pomagają w opanowaniu dużego momentu obrotowego szczególnie na śliskiej nawierzchni.
Krótkie skoki lewaka wchodzącego w przełożenia jak w masełko. Ludzie sport nigdy nie idzie w parze z komfortem.
REWELACJA. Baedzo nowoczesne zawieszenie, którego rozwiązania dopiero wchodzą do standardów konkurencji. Zdziwieni zazdrośni posiadacze niemieckich aut?
Jak dla mnie w sam raz i nie z pozycji żaby :)
OK. I nie będę tu komentować bo nie ma czego. Jeżdziłem Mercem S-klasse i wiem że nikt nie uwierzy, ale stosunkiem koszt zakupu-ergonomia Alfa górą.
Super ta z PASSATA się umywa. Szybko nagrzewa i szybko schładza (o ile ktoś przeczytał instrukcję obsługi).
IDEALNIE. Wpadam w fotel kierowcy jakby był szyty na mnie. Niektórzy pasażerowie narzekają na uciski w boki w zakrętach :)
Super bije niemieckie.
Jazda na max ekonomiczna: 3,8 l/100km Jazda ekonomiczna: 4,7 l/100km Jazda standardowa: 5,1 l/100km Jazda mieszana: 5,4 l/100km Jazda dynamiczna: 6,4 l/100km Jazda sportowa: 7,2 l/100km Jazda typu katowanie: nie jeżdżę tak może ty spróbuj a potem narzekaj na awaryjność.
SUPER.
Od początku oprócz części eksploatacyjnych żarówka prawa postojowa, żarówka tył lewy STOP, żarówka prawa podśw. tablicy rej, wymiana piór wycieraczek, zapocenie olejowe spod pokrywy pompy hamulcowej usunięte na przeglądzie. Ja nie mam pojęcia jak to możliwe że niektórym w AR 156 psuje się wszystko może czas zastanowić się nad sobą? Tym osobom proponuję kupić podręcznik jak panować nad właśnymi emocjami lub zakup bardzo trwałego pojazdu marku URSUS.
NIC NIE NAWALA.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 JTD 115KM 85kW [l/100km]