Ocena kierowcy - Alfa Romeo 156 II Crosswagon Q4

lyssy, 12 lat temu
Silnik 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Alfa Romeo 156 II Crosswagon Q4 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Inne : alfa a taka fajna ostatnie auto kture tak mi siadło to disco 2
suuuuupeeeerrrr
supe autko nie spodziewałem się tego po alfie, kupiłem z czystej ciekawości i eureka. audi musi się wiele nauczyć od alfy. Crosswagon ma to coś co czyni go bardzo fajnym autem. Doskonały napęd ,silnik oszczędny i dynamiczny doskonałe zawieszenie (troszkę awaryjne ale audi a4 przy podobnym zawieszeniu dużo gożej się prowadziło i stuki przychodziły o wiele wcześniej niż w alfie.
do tej pory jeździłem automatami w crosswagonie automat jest nie dostępny i to jest dla mnie jedyny minus alfy
super napęd stały na 4 koła dodam że miałem ok 10 aut i wszystkie z napędem na 4 koła. zawieszenie perfekcyjne choć słabe
więcej miejsca niż w a4 ale bez emocji
diesel w porównaniu z v6 audi wydaje się być cichszy
stały napęd na 4 koła waga ponad 1500kg, 150km a spalanie przy normalnej jeździe super. najoszczędniejsze auto jakie do tej pory miałem (no ale do tej pory były same v6 i v8) dodam że mieszkam w górach więc w kazdy aucie miałem potworne spalanie myślę ze alfa tylko po miejscu na krutkich odcinkach nie przekroczy 8 l (nie miałem okazji sprawdzić) poniższe dane spalania są danymi sprawdzonymi przez zalanie pełnego baku
narazie nic
pewnie po zimie zawieszenie do wymiany ale w alfie to standart

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 16V JTD M-Jet 150KM 110kW [l/100km]

5,8