Lista ocen Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW 2005-2010 (4) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciborek
Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
Witam . Przez 7 miesięcy jazdy i przejechanie 8 tyś km w różnych warunkach miasto trasa mieszane, używając aplikacji fluelino wyszły mi takie wartości spalania . Mogło by być mniej ale wkońcu to alfa i apetyt swój ma. Wiele też zależy od stylu jazdy. Każdy kto kupuje to auto musi sie liczyć ze średnio 10 litrów na 100 km to takie minimum ale na gazie tragedii niema za to przyjemność z jazdy w porównaniu do innych marek nieporównywalna:)
~Roger Syd Barrett
Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
Sam nie wiem... chciałoby się taniej, ale to przecież nie Punto, tylko półka Audi czy BMW. Więc raczej jest na normalnym poziomie w swojej klasie. Brakuje większego wyboru wśród zamienników, nie wszystko dostępne od ręki w 'normalnych' sklepach, jedynie zostaje ASO, ku nieszczęściu portfela. Drogie ale na szczęście trwałe zawieszenie.
~159tka
Sportwagon 1.8 MPI 16v 140KM 103kW
Jedyną czynność jaką wykonałem po zakupie to była wymiana rozrządu, oleju, filtrów (za całość zapłaciłem niecałe 1200 zł). Ceny innych części nie znam i mam nadzieję, że nie będę zmuszony poznać :)
~marcin_godlewski
Przy instalacji LPG , opłaca się bardziej tym jeździć niż MPK