Ocena kierowcy - Alfa Romeo 164

neron78@neostrada.pl, 16 lat temu
Silnik 2.0 V6 Turbo 201KM 148kW
Rok produkcji 1994
Alfa Romeo 164 2.0 V6 Turbo 201KM 148kW 1992-1998 - Oceń swoje auto
164 prezentuje sie wspaniale.Jezdzilem juz roznymi autami, glownie niemieckimi chodz zawsze chcialem 164.Przerabialem tez nudne japonczyki. Glownie w tym przedziale wiekowym.Niestety zadne z nich nawet w polowie nie dostarczylo mi tyle emocji i frajdy z jazdy co 164 V6Turbo.
Bez komentarza. Bajer zamiast radia. Własnie tego slucha sie w alfie.Silnika...
Czasami przy duzych mrozach biegi wchodza ciezej niz zazwyczaj.Ale pozniej jest ok.Moze olej mam do bani...?
No jak to Alfa .Smiga po zakretac jak wąż.Precyzyjnie i gładko wbija sie w zakrety.
No byloby na 5 gdyby nie zla widocznosc do tylu.Przy cofaniu czasem sa problemy.
No wszystko dostepne.Bez zastrzezen.
Podstawa to dobry termostat i czysty filtr kabinowy. I cieplo jak w piecu...
W zupelnosci mi wystarczy. Mam 180 wzrostu i nie zdzrzylo sie zebym poczul jakis dyskomfort przestrzenny.
Slychac tylko mruczacy silniczek i to bardzo podobnie w prawie calej skali przedkosci.Niesamowite!
No tu zalezy od stylu jazdy.W miescie albo 10l Matka Teresa albo jak diabel 18l.Wybor nalezy do was.
Za małe pieniądze można miec duże , wygodne auto z nie banalną sylwetką i wspaniałym silnikiem. Czesci nie sa drogie aczkolwiek czasem zakup niektorych sprawia klopoty bo ich poprostu niema i trzeba podzwonic.
No tu zdazaja sie jakies pierdoly ale zadko i niema to wplywu na dojechanie do domu.
Brak takowych jak narazie aczkolwiek zepsuc moze sie wszystko jak w kazdym aucie.
Alfa Romeo 164